Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik cica szerelem? Ez a...

Létezik cica szerelem? Ez a két cica, egyik enyém (kandúr) másik szomszédé (nőstény) fojton összebújva alszanak?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 29. 09:12
 1/8 A kérdező kommentje:
A szuterinba etetem a cicám, és mikor jön a barátnője nyávog, hogy engedjem be és "megkínálja" a kajájából.
2017. márc. 29. 09:15
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Az a klasszikus emberi szerelem biztosan nincs, de kedvelhetik egymást, nekem két fekete cicám van (1 fiú, 1 lány) ők is folyton ülnek az ablakban, nyalogatják egymást, egymásra teszik a fejüket, amikor alszanak.


Ráadásul most születtek kiscicák, és hozzájuk is befekszenek mindketten, haláliak. :D

2017. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem...
2017. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Az állatok nem éreznek szerelmet, csak az ösztöneik vezérlik őket a párosodásra. Nem kellene összeengedned őket, ha már a kandúrod (se a nőstény) nincs ivartalanítva, mert ez csak egy újabb felesleges alom megszületéséhez fog vezetni...
2017. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mind a kettö ivartalan, bár enyém csak december óta.
2017. márc. 29. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Valami szeretet,kotodes biztos lehet koztuk.Az en cicam nem szokott mas cicaval egyutt aludni,de volt egy eset mikor en is elgondolkoztam,h lehet komolyab kapcsolat is macsok kozott.Panelba laktunk es kijaros volt a cicam.Este lementem erte beis jott a lepcsohazba,de a parkolobol elkezdett nyavogni egy masik cica.Az enyem odarohant hozza egy percre utana visszajott es mentunk fel.Lehet elkoszont meg megbeszeltek a masnapot vagy nem tudom,de mindenesetre erdekes volt.
2017. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4# miért kell egyből támadni?Írta valahol,hogy ivarosak?

Én is teljes mértékben ivartalanítás párti vagyok, de nem hiszem,hogy minden kérdéshez oda kéne büfögni ok nélkül.

Kérdező:Nincs ebbe semmi különös, máshol is szoktak barátkozni a szomszédos macskák.Annyira jó ilyenkor figyelni,hogy a tiéd tuti oltva legyen, féregtelenítve és bolhátlanítva. Közösségben eléggé terjednek ezek, úgyhogy jobb ha elővigyázatos vagy. De egyébként semmi hátrány nincs belőle,jó is,hogy barátkozik.

2017. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy olyan szerelmesek lennének mint az emberek, de tudnak úgy ragaszkodni egymáshoz mintha azok lennének.

nekem is volt egy macskám(lánycica)és egyszer csak szépen lassan hozzánk szokott egy kandúr.nagyon szerették egymást minden reggel játszottak egymással, folyton együtt voltak, egyszerre csináltak dolgokat, és úgy ettek (egy tányérból) hogy amíg az egyik evett felemelték a fejüket és addig nyalogatták a bajszukat, és amikor végzett a másik ők következtek. aztán a lány meghalt és a kandúr nemsokára eltűnt...

2017. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!