Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mennyire van jó...

Szerintetek mennyire van jó dolga a cicámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves nőstény cicám, akit féléves korában ivartalanítottam. Royal canin ivartalanított macskáknak való száraz táppal etetem. A csomagoláson feltüntetett adagot gondosan kimérem, napi 2 étkezésre osztva. Benti cica, de naponta többször is kimehet. Megengedem, hogy az ágyamban aludjon. Van rengeteg játéka, és kaparófája, meg fekhelye is. Szerintetek jó dolga van?

2017. márc. 30. 22:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon sokat simogatom, és játszok vele...
2017. márc. 30. 22:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó.

De kihagytad az éves oltást és féregtelenítést a felsorolásból.

2017. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem is jó dolga van nálad. :) Amit az előző válaszoló is mondott: ha a féregtelenítés és az oltás is megvan, akkor tökéletes.

Miért kérdezed egyébként?

2017. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó dolga van a cicádnak :) Legyél vele mindig ilyen aranyos.
2017. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Igen az elmondottak alapján egy kedves ,gondoskodó gazdihoz került és biztos vagyok benne ha igaz amit írtál ,de miért ne lenne az akkor biztos ,h szép élete lesz.

:)

2017. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
A macskának nem csak arra van szüksége, hogy a gazdi agyonpesztrálja, és ezzel kiváltsa a többi macskabolond tetszését, hanem tényleg hagyni kell, hogy rendesen bejárhassa a territóriumát, és eleget legyen odakinn, amikor csak akar.
2017. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, jó dolga van. Lennék a helyében :D

Bár a mi kutyánknak sincs rossz dolga. Minden nap mozzarellával etetjük mert szinte csak azt eszi meg, meg a főtt májat.

2017. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó dolga van, de ha ki is engeded, akkor miért nem szerelsz fel cica ajtot és még jobb dolga lenne, akkor, jön megy amikor akar, ha ennyi mindent meg adsz neki 90 százalékban ugy is bent akarna lenni. Enyémek is ilyenek.
2017. márc. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!