Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy ismerősöm, aki olyan...

Van egy ismerősöm, aki olyan helyen lakik, hogy csak penny coop, lidl, cba van, és nem tud neten rendelni, de szeretne lehető legjobb minőségü tápot venni ezekből a közértekből. Mit válasszon?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél a legtöbb szerintem nem túl jó. Ha muszáj lenne akkor purina one száraztáp, azt még szoktam látni, nedvesből meg azt, ami a leghúsosabb összetevőjű.
2017. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Soha nem jar mas bolt kornyeken? Ismerosei kozul vki? Ha egyik sem opcio, akkor jarjon el az 1. tanacsa szerint , vagy valassza a BARF etetesi modszert.
2017. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem jár máshova, ismerősei meg nem cica barátok.
2017. márc. 31. 09:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ne tudja, miért nem rendeled meg neki te a netről?
2017. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

Fenti közértekből nem tud normális tápot venni, felejtős.

Vagy rendelj neki te interneten, ha ő nem tud, az ő címére;

vagy etessen hússal, csontos hússal, belsőségekkel, és ne táppal.

2017. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megbeszélem vele hogy én rendelhetnék e neki, bár eléggé net ellenes. Majd meglátjuk. Szerinte ott minden kamu, át verik, de nem is ért hozzá.
2017. márc. 31. 09:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Próbáltam az itt kapható tápokat, hát.. Talán még a penny-s macskatáp volt ami a legjobb volt, de az is eléggé meh.
2017. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szárazat a fentiek egyikéből sem. Érdemes lenne rendelni, vagy ha van a közelben nagyobb település ahol van kimérős, azt kipróbálni.
2017. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
van kettőszázért kutyakaja-nedves- az enyém szereti..! cicában is.. igaz a cica a házikosztot nem kedveli tehát neki onnan csak közepes minőséget kapsz max..
2017. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zebulon66 ***** válasza:
Nem tudom én sokszor veszek nekik csirke nyakát a tescben majdnem olcsóbb mint a táp és az legalább biztos hús.
2017. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!