Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért támadják sokan itt a...

Miért támadják sokan itt a hússal etetőket, Barf-osokat? Azt vettem észre, hogy vagy lepontozzák, vagy betámadják.

Figyelt kérdés
Én amúgy prémium táp hívő vagyok inkább, de nem tudom miért támadják sokszor őket? Tán macskáknak ez nem jó annyira?

2017. márc. 31. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenkit lepontoznak, teljesen mindegy, hogy mit válaszol, mi a világnézete, mivel tetet vagy milyen állatot tart.

Persze az is lehet, hogy sokan nem tudják megfizetni, hogy hússal etessék a macskájukat, kutyájukat. Lehet, hogy ezért.

2017. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a barf, csak a barf-al etetők gyakran úgy viselkednek, mint a fanatikus vegánok - csak az a jó, és egyedül az, ahogy ők csinálják.

És persze, ők majd jobban fogják tudni mint azok a szakemberek, akik a prémium tápokat összeállítják. Ami persze, hihető...

Szóval, a barf nagyon jó, ha megvan, hogy mi a cél vele, és értenek is hozzá, de amikor azt akarják előadni, hogy általános célra jobb mint a prémium táp... Olyankor mindig előjön a "Juli fejének egyik oldalát hagyományos samponnal..." érzésem, hogy azért megnéznék egy objektív "barf vs prémium táp" összehasonlítást.

2017. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Főleg azért, amit az előző is írt, olyanok, mint a vegák. Csak az a jó, és ha te nem úgy élsz, akkor le vagy sajnálva.
2017. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom velük, ők nem szokták elhinni, hogy az én macskám márpedig ba.szik rendes húst enni, se nyersen, se főve, teljesen mindegy milyen hús. Neki csak a száraz. És ettől még tök egészséges.
2017. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barfhoz érteni is kell, nem csak annyiból áll, hogy a boltban megveszi az olcsó ugyanúgy gyógyszeres, tápos cuccokon felnőtt húst és odadobja az állat elé. Ehhez képest viszont úgy el vannak szállva maguktól néhányan, hogy ők barfoznak, hogy az hihetetlen. És akkor ez mellé még végtelen sok munka és kitartás is kell mellé, mert az a barf ételt el is kell normálisan készíteni, ha csak húst adsz neki az idővel valamilyen hiányhoz vezet. Időigényes, hozzáértést kívánó etetési módszer. Ez nem divat, pedig sokan azért csinálják.
2017. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem akartam elhinni, de tényleg itthon is divatt lett a vegan shaming. Mondjuk miután a vegán életmód egyre nagyobb teret hódít itthon (is), ezzel egyenes arányban jelennek meg a kritikusai is. A kritikával nem is lenne baj, legyintek rá, hülye vagy, te dolgod. Csak mikor egy olyan valamit kritizálsz, amit nem értesz, nem ismersz (és nem is akarsz), az elég szomorú. Peace.
2017. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!