Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor ez normális?

Akoslucu201312 kérdése:

Ilyenkor ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 1 éves cicám aki tegnap lett ivartalanítva azóta nagyon agresszív lett és harap,karmol engem emellett még jelölget még mindig és tegnap elkapta a takaróját és "párzó" mozdulatokat imitált közbe a szájába fogta a takaróját.Tehát ez normális hogy ilyen kis agresszív lett és még mindig a párzó mozdulatokat imitál?Illetve, van egy lány cicánk aki ideszokott hozzánk ő sajnos még nincs ivartalanítva és akárhányszor kiviszem sétáltatni a cicám(még benti és így szoktatom ki őt hogy pórázon sétáltatom) folyamatosan menne a lányhoz nyöszörögve de mégis agresszívan mert egyszer hagytam hogy megszaglásszák egymás orrát ez még szép és jó,de utána ahogy a lányt megfordult már támadta volna/ugrott volna rá nem tudom hisz leállítottam.Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy szoktassam őket össze?Köszönöm szépen az ÉRTELMES válaszokat.

2017. ápr. 9. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A hormonok nem a műtéttel egyidőben ürülnek ki a szervezetből. Jó pár hónap kell hozzá.

Idegen cicákat meg nem olyan könnyű összeszoktatni, ha nem akarják.

2017. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb két hónap mire kiürül a szervetéböl a tesztoszteron, szóval ez normális, a nőstény miatt lehet agresszív, mivel ő ivaros még, és a kandúrnak még friss a sebe, dühös, hogy nem ugorhat neki fájdalom nélkül. Mielöbb ivartalanítasd a nőstényt is.
2017. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!