Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy 5 hónapos cicám...

Létezik, hogy 5 hónapos cicám már ivarzik? Nyávog és tolja felfelé a hátulját. És ráadásul bepisilt az ágyra? Ez normális ilyenkor? Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
2007. dec. 7. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korai, kb egy éves korukra szoktak ivaréretté válni. Hívj fel egy állatorvost, hátha meg kéne nézni, nincs-e más baja. vagy lehet, hogy a macskák is korábban érnek?:-)
2007. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Az én macskám (de jó is volt amíg volt macskám :( ) Még 1 éves sem volt, de már kiscicái születtek. Szerintem manapság már nem korfüggő ez a kérdés.
2007. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok tüttő, de nekem nem derült ki, hogy fiú vagy lány manyekod van.

nekem a fiú ebben a korban kezdet másképp pisilni, nem legugolva, hanem a fenekét feltolva, farkát égnek meresztve spriccel hátra. És igen, nálunk is előfordult az ágybapisilis, igaz csak egyszer.

Ha kislány, akkor bocsi:-)

2007. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem úgy tűnik, hogy igenis tüzel a jószág :-). ha a pisije orrfacsaróan büdös, akkor jelöli a területét, ami ivartalanítás után megszűnik. ivartalaníttatni az első tüzelés után lehet.
2008. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!