Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtunk 2 vad cicát, meg...

Befogadtunk 2 vad cicát, meg fognak szelídülni?

Figyelt kérdés
Mind a kettő lány és 4 éves. Mikor értük mentünk az egyik egész nyugodt volt a másikat viszont nagyon nehéz volt elkapni és elég vadnak tűnt. Meg fognak szelídülni vagy mindig vadak maradnak?

2017. ápr. 12. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nehezen.
2017. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb a szemelyisegukon mulik.Nekem sikerult megszeliditeni egy oreg cicat,akinek elotte elvileg nem sok(jo)kapcsolata volt emberekkel.Eloszor elmenekult utana fujt ram a vegen meg dorombolva hentergett a foldon mikor simogatam.De lehet,h csak egy kis simi kell hozza,h megszeliduljon egy cica.
2017. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem. Hát nem annyira vadak, nem fújnak, de nem nagyon szeretik az érintést úgy vettem észre. Az egyiket lehet simogatni a másikhoz nem merek még hozzá érni. Remélhetőleg ha megnyugodtak lehet majd őket simogatni. A kutyát meg tudják majd szokni? Az előző helyükön kutyával laktak de az 5x kisebb volt mint a miénk. Mikor oda dugta a fajét a cicához nem csinált semmit, viszont mikor bepofátlankodott a szállító boxba akkor fújni kezdett rá.
2017. ápr. 12. 12:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom.De,ha mar eltek egyutt kutyaval es a tietek sem akarja megenni oket,akkor nagy baj nem lehet.
2017. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a miénk nagyon szereti a cicákat, az előző kölyök macskánkkal is sokat játszottak.
2017. ápr. 12. 12:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Idővel meg fognak szelidülni, még félnek, új nekik az egész. Szép lassan felfedeznek mindent, csak hagyj nekik időt, semmit ne eröltess.
2017. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért nem szeretik még a simogatást, mert nem bíznak benned. Szerintem egy-két hónap, és hozzátok szoknak, ha nincsenek feleslegesen molesztálva... (gondolok én itt a simogatás erőltetésére, cica elkapására)
2017. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
fenyiteni kell oket, hogy lassak te vagy a fonok.
2017. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben. Én tudom hogy idő kell nekik viszont a szüleim és a húgom képtelen ezt felfogni...már próbálják simogatni meg kiszedni őket a boxokból... a húgom meg is karmolta.
2017. ápr. 12. 19:55
 10/10 A kérdező kommentje:
mármint a macska karmolta meg a húgomat. :DD
2017. ápr. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!