Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtunk egy kiscicát, mit...

Befogadtunk egy kiscicát, mit tegyek h tudjam semmi baja nincs?

Figyelt kérdés

Lathatoan jol van, de megszeretnenk tartani. Fel eves sincs. Most már jò bőrben van, de nagyon csipas a szeme es a fule kicsit sebes. Meg felek nehogy vmi bacit kapjunk. Tole.

Kamillaval borogathatom a szemèt? :) koszonom előre is.

23N



2016. szept. 15. 21:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
A kamilláról nem tudok neked semmi használhatót írni, de mindenképp meg kellene mutatnod egy állatorvosnak. Ő meg tudna nyugtatni téged és még hasznos tippeket is kapnál a kisállattal kapcsolatban :)
2016. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
64%
Vidd orvoshoz.
2016. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%

Elviszed orvoshoz. Amúgy is kell neki féreghajtó és oltás, mert van betegség, amit hordozhat, vagy elkaphat a cica.

Emellett kell bolha elleni védekezés is a cicán.

A füle lehet amiatt sebes, mert vakarja. Az pedig lehet bolha miatt, vagy atka miatt.

Szóval, irány a doki vele.

2016. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Szia! Az en cicám is sebesre vakarta a fülét. Orvoshoz vittuk kitisztitotta(3×) de nem usztuk meg ennyivel 4000ft os kdemet veszunk ra de ugylatcik hogy hatásos. Szerintem a biztonság kedvéért vidd el orvoshoz nem árt. Esetleg beadatod neki még az inekciókat az egeszsegre stb. Mi kombináltat szoktunk neki adatni stb.
2016. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
90%
Nyugodtan kamillázhatod (langyossal), de inkább csak törölgesd meg vele, nem kell rajta tartani. Egy állatorvost javasolnék én is, a féreghajtás és az oltás nagyon fontos. Jófej dolog tőled, hogy befogadod. :)
2016. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Doki jön majd 2het mulva , mert szabin van. Masikhoz nem viszem csak benne bizom. Csak gondoltam vmit addigis tehetek . Bolhák ellen beszòrom 2-3naponta porral , ami arra valo es direkt kiscicáknak van.

Meg bolha es kullancs elleni cseppeket dorzsolok a szőrèbe.:) koszonom a vàlaszokat halas vagyok a gyors segitsegert!

2016. szept. 15. 22:08
 7/46 A kérdező kommentje:

Rendben a penzt nem sajnalom rá, olyan kis halas latszik mennyire orul Nekunk es a kis kuckojanak amit keszitettem.:) csak legyen rendben. A kamillat addigis kiprobalom. Hany naponta kell ?

:)

Egyebkent iszonyat cuki nem volt kerdes h befogadjuk. :) koszi mindenkinek a tanacsokat!!

2016. szept. 15. 22:10
 8/46 anonim ***** válasza:
Vigyétek állatorvoshoz, legalább megbeszélhetitek vele a szükséges\javasolt oltásokat is. Érdemes oltatni őket, mert vannak olyan betegségek amik megölhetik a cicát. Ami a sebes fület illeti:
2016. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
A fule tudom mitol ilyen... A parkban lattuk multkor h van tobb kiscica , egy kissrác meg imadja gyilkolni oket.. az anyjanak mar tobben szoltak de legyint ra. Azota ot lattuk egyedul, pedig volt meg egy gyonyoru feher es ket hamvas szurke...
2016. szept. 15. 22:12
 10/46 A kérdező kommentje:
Beoltatjuk, mindenkèpp!!
2016. szept. 15. 22:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!