Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még esély arra, hogy...

Van még esély arra, hogy visszajön? (lent)

Figyelt kérdés
A majdnem egy éves kandúr macskánk már lassan egy hete eltűnt. Nincs ivartalanítva, így először arra gondoltunk, hogy csak elkóborolt pár napra, de még azóta sem jött vissza és kezdünk aggódni. Normális ha egy fiatal macska már az első ilyen alkalomnál rögtön egy hétre eltűnik? (Egyébként fekete-fehér cica, gyönyörű bundával, a XXII. kerületeben tűnt el, ha valaki látott hozzá hasonlót kérem írjon!)

2017. ápr. 15. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Esély mindíg van, de ivarosan sajnos kevés. Linkelj képet róla. Bár én 18 keri vagyok, de munkám során bejárom Pestet.
2017. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval Bp-t. Sokszor látok cicákat akiket meg etetek. Képet
2017. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát elég kicsi,mivel mi nem akkora városban lakunk,de a cicánk 2 hete tűnt el,bár kitudja
2017. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép, ez a legfrissebb, aki segíteni tud, annak nagyon megköszönöm!

2017. ápr. 15. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hét nem a világ a kandúrok néha hetekre is eltűnnek.

Javaslom hogy az ijenkor szokásos protokollt kövesd.

Szólj mindenkinek akinek tudsz, ismerős, facebook, szomszédok.a környéket plakátold ki, esetleg némi nyomravezetői díjat is ajánlhatstz. Küld el a képét minden környező állatmenhely, sintertelep, állatrendelő, állatorvos és szervezetnek. Drukkolok

2017. ápr. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szűk puncid,szerintem ,és nem láttod a cica seglyukát
2020. aug. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!