Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicámnak? Többi...

Kem N kérdése:

Lehet baja a cicámnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

fröcsi mindig össze pisili az erkélyen a balkon ládákat.

elszáradnak a füszer növények meg a muskátli :((

az állatorvos azt mondta, tegyek növényvedö szert a vizébe, mert az olyan mintha megöntözné, de szerintem marhaság?!?


hozott is olyan szürkés port, amit ö is ad a cicáinak, de még nem mertem hozzáadni....van ere megoldás????


2017. ápr. 18. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos előttem!

Kapar egy lyukat és belepisil, vagy kandúr cica és spriccel?

Az utóbbi egy nagyon kellemetlen szagú anyag, amit a kandúrok a területük megjelölésére használnak és az ivartalanításon kívül mást nem lehet tenni ellene.

Akkor is fog spriccelni, de ritkábban és szagtalant.

Ennek egyébként nincs köze a pisiléshez és nem is onnan jön.

Ha viszont csak simán pisil, akkor vagy befeded a cserepek, ládák földjét vastagon gyöngykaviccsal, akkor nem fog kaparni remélhetőleg és ha nem kapar, akkor nem pisil.

Vagy megszünteted a földön levő növényeket és a falra függeszted fel őket, mert sajnos az állattartás kompromisszumokkal jár.

Az állatorvost meg sürgősen CSERÉLD LE!!! ... mert vagy félreértettél valamit, vagy egy elmebeteg!

2017. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak viccelődött az állatorvosod, ne hallgass rá. Ez hülyeség. Ha ivaros kandúr akkor ivartalanitsd, ha viszont belepisil rendesen, akkor old meg valahogy, hogy ne érje el.
2017. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!