Kezdőoldal » Állatok » Macskák » IAMS vagy N&D száraztáp?

IAMS vagy N&D száraztáp?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Melyik táp jobb minőségileg? Az N&D az olcsóbb mint az iams de úgy hallottam az iams kevesebb húst tartalmaz,és még drágább is.Akkor a 2 közül melyik a jobb?

2017. ápr. 21. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mindkét gyártónak több terméke is van más összetevőkkel így ha leírod pontosan melyik fajtára gondoltál akkor könnyebben tudunk segíteni.
2017. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Iams adult rich in lamb&chiken,N&D gabona mentes bárányos áfonyás
2017. ápr. 21. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Az N&D-nek magasabb a hústartalma (55%) szemben az Iams 41.1 százalékával.Ráadásul az N&D gabonamentes is, a kettő közül így ő a jobb választás.
2017. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam az N&D 70%húst tartalmaz,de mindegy.köszi a válaszokat!
2017. ápr. 22. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod nézni a pontos összetevőket is. 😉

2017. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A farmina oldalán az áll,hogy:70%húst,30%gyümölcsöt és 0%gabonát tartalmaznak a tápjaik,legalább is a gabonamentesek :)
2017. ápr. 22. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit megtèvesztő igen,mert pontosan azt írják,hogy: 70 % igazán kiváló minőségű állati eredetű nyersanyagokkal. Tehát ez nem tiszta hús hanem állati zsíradék,tojás,hidrolizált állati fehérje, halolaj, stb. Ha rámész az adott termékre alatta vannak az összetevők. Ettől függetlenül szerintem ez egy jó táp.☺
2017. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,végül az N&D mellett döntöttem! :)
2017. ápr. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!