Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Hétvégén elméletileg kapok egy 3 hetes (!!!) kismacskát de ez attól függ hogy TUD-E MAGÁTÓL ENNI! Tapasztalt macskuszfüggőktől és macskabarátoktól kérdezem, milyen bajai lehetnek a kiscicának és MIT KELL ENNIÜK?
2010. máj. 14. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

még egy tipp. egy fél ltes műa. palackot tölts meg melegvízzel és dugd bele egy vastag zokniba. mamatestpótló.

-cicás-

2010. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

nah,szóval nem baj,ha 3 hetes!csak nagyon sok baj lesz vele!(velem is fordult már elő ilyen)

sok helyn lehet venni 100 ft-ésr ilyen pici dobozban cicatejet!aztt egy pici cumiba kell beletölteni,mert olyan lesz,mintha az anyukájától kapná a tejet.amikor nyafizik,csak az orra elé kell dugni a cumisüveget.be kell neki rendezni egy pici helyet,puha ruhából,és néha bekell takarni.

kb.1 hét után(vagy még annyise)lehet venni neki ilyen Wiskas junior kaját,az a legjobb,ami egy kicsit leveses,azt könnyen rágja.

ha ügyes leszel semmi baja sem lesz:)

2010. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
14.46 kérlek ne offolj. többiek köszönöm..nagyon köszönöm! megpróbálok mindent megtenni 14.49 fantasztikus ötlet az a műa. dolog! és ha még vki látja mit írok: iskolába vagyok mindennap reggel 7től du. 14.30 ig =( az hatalmas kimaradás a picinek? ha igen megpróbálom húzni az időt legalább egy hétig!
2010. máj. 14. 15:04
 14/23 anonim ***** válasza:

Utolsó kérdésedre a válasz: igen, nagy kimaradás neki.

Dokival konzultálj mindenképpen, tud tippeket mondani és megmutatja, hogy tudsz segíteni a picinek üríteni.

Nálunk ez úgy ment, hogy tápszer (kimondottan cicáknak) + nálunk is volt vizes palack, csak én kis babaplédbe tekertem. 2-3 óránként adtam neki enni, megtörölgettem a kis fenekét, egyébként meg főként a mellkasomon aludt vagy az erszényes zsebbel ellátott pulcsimban.

A dokitól oltásokat kapott, amikor már tudott önállóan inni, akkor plusz vitaminokat kapott a vízbe (ezt szinte bármelyik patikában meg tudod venni és nem egy hatalmas összeg) és hetente mentünk a dokihoz ellenőrzésre.

Nagyon nehéz feladat, de hihetetlen nagy élmény, mikor önállóan, magabiztosan elkezd játszani, enni és élvezni az életet. Abban a pillanatban, hogy ez a folyamat elindul, érzed majd, hogy érdemes volt.

Ja! Nincs végig alvás éjszaka sem!

Sok sikert!

2010. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :) mindent megpróbálok majd megtenni de szerintem akkor még kikönyörgök egy hetet..nem akarom h baja legyen..hátha tudnak még várni :/
2010. máj. 14. 15:38
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
Mi az hogy ne offoljak???Te irtad,hogy:"mondjuk,h. ne öljék meg?" Én erre irtam,hogy ki akarja megölni???Mennyé már!!!
2010. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
istenem nem hallottál még a költői kérdésről? -.- inkább menj innen de most is offolsz...
2010. máj. 14. 15:41
 18/23 anonim ***** válasza:
8%
Elmész te a pics..ba!!Fel kéne négyelni a macskádat és megfőve, odaadni az olaszoknak,ők biztos örülnének ilyen friss húsnak!!Utána meg telibe sz..rnának téged is a digók,hogy örülj!OFFOFFOFFOFFOFF!!
2010. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
15.47: gyerekes, idegbeteg/elmebeteg és éretlen. :) semmi baj majd megleckéztet az élet..az idegbeteg emberek hamar elbuknak ;)
2010. máj. 14. 16:22
 20/23 anonim ***** válasza:
49%
Nekem csak az ilyen értetlen emberek,tudják felcseszni az agyam mint Te is!!!!Meg a költői kérdéseid.... Előre sajnálom szegény macskát,hogy egy ilyen balek tudatlan gazdija lesz!3 hetesen el akarod hozni...,eszednél vagy mond???
2010. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!