Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Sürgős!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerelmes vagyok egy nálam három évvel idősebb srácba, aki nem rég költözött a környékre.Úgy vettem észre, hogy neki is tetszem és nem egyszer elhívott már buliba, persze csak ha sokan mentünk.De a barátnőmtől azt hallottam, hogy meleg és tényleg sokszor láttam együtt az egyik haverjával.Nem tudom, hogy tényleg tetszem-e neki vagy csak egyszerűen kedves velem.Nem tudom mit gondoljak, mást nem merek megkérdezni, nem akarom lejáratni magam.Segítsetek!Hogy tudnám kideríteni az igazságot?És mit csináljak, ha tényleg meleg?Vagy kiderül róla, hogy mégsem?Mit tegyek ilyen helyzetben?Ti mit tenétek ilyen helyzetben?

L/16


2010. ápr. 4. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:

én utána járnék..

szerintem egy próbát megér. menj el vele bulizni, és majd alakulnak a dolgok. ha rád mászik, akkor valószínű, hogy nem meleg és jöhet a többi:)

2010. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, köszi, csak nem merek így nyíltan rákérdezni, mert elég ciki lenne eléállni és megkérdezni, hogy bocs nem vagy meleg?:D
2010. ápr. 4. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj, nem muszáj megkérdezni tőle. elég ha csak elmész vele egyszer szórakozni és majd kiderül. ha tetszel neki úgyis kezdeményezni fog. igyatok előtte egy kicsit ;)
2010. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már sokszor mentünk bulizni, persze nem kettesben, mert nem mertem még meghívni, mert nem tudom, hogy mi a helyzet.Eddig nem kezdeményezett, én se merek.:D
2010. ápr. 4. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha te is elhívnád? Ha úgy tekint rád, mint barátra, mert meleg, elfogadja a meghívásodat. Ha meg tetszel neki, mint lány, akkor is. Sztem nem lehet rosszul kijönni ebből a helyzetből. Ha barátnak tekint, akkor úgyis elmondja előbb-utóbb h a pasikat szereti. Ha meg te tetszel neki, az is idővel ki fog derülni.
2010. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom, csak sosem tudom mikor hívjam el, mert állandóan azzal a fiúval lóg...:D
2010. ápr. 4. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd, h szívesen mennél mindkettejükkel. És mondjuk a haverját is megkérdezhetnéd, h szte bejössz -e a srácnak.
2010. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy mindig egy sráccal lóg, még nem biztos hogy meleg. Általában ez a félénkebb fiúkra szokott jellemző lenni, hogy van egy legjobb barátjuk, és attól sehogy se akarnak elszakadni... meg szerintem ha nem tetszenél neki nem hívott volna el, mert tartana tőle, hogy rossz következtetést vonsz le ebből...
2010. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÁÁ kizárt ilyen korban nem lehet ilyenkor a fiúk szeretnek összevissza hmm...!Na de neki ő a legjobb haverja és vele van nincs ezzel gond de kezdeményezz és megtudod vagy kérdezd meg a srácot a hevrját hogy szte bejössze a fiucskának!
2010. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!