Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elitélnéd ezt az embert?

Elitélnéd ezt az embert?

Figyelt kérdés

Akinek van 4 nőstény macskája és 4 hím macskája. Szaporitja őket,hogy a kutya tudjon mivel játszani. Napi egy macska.

Ha esetleg nem jön le alom vagy elfogyott a cica,utcárol szed. vélemények?


2010. máj. 14. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű!!!!!!!El sem tudom képzelni hogy hogy tudjátok ezt elviselni='(

Gondolom sokszor titeket is a sírás kerülget nem?

Én szeretem a kutyákat macskákat is (főleg a macskákat) de ez rémes........Az az igazság hogy ha a kutyával csináltok valamit nem biztos hogy sokra mentek vele, mert ha a gazdája így nevelte, uszította akkor a kutyának nincs mit tennie......ha valami történne a kutyával egyszerűen szerezne egy másik kutyát....szóval a gazdával kéne valamit csinálni!!!

Nem is értem hogy lehetnek ilyen szemét emberek!!!!!?

Azt viszont jól tettétek hogy feljelentettétek.........csakhogy sajnos az ilyen emberekkel nem nagyon lehet mit csinálni......de remélem nektek sikerül majd valamit tenni ellene.....=(

2010. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyik este átmenni hozzá, jól elverni egy nagy vascsővel, hátha jobb észre térül..

És a kutyát elaltatni, sajnos szegény állat nem tehet róla hogy idegbeteg a gazdája, de ha ennyire agresszív akkor sajnos már nem menthető...

2010. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csinálnám vele, mint ő a macskákkal: hagynám, hogy egy jó nagy és agresszív kutya játszon vele...persze előtte lebénítanám, hogy tudja, milyen tehetelennek lenni...
2010. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!