Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miről ismeri fel a cica a...

Miről ismeri fel a cica a gazdiját? Hány embert tud gazdinak tekinteni?

Figyelt kérdés

Épp ma 7 hónapos a cicám, Leila Hópofi :)

A barátoméktól hoztuk el még 2 és fél hónapos korában, azóta velünk él.

A családunkban négyen vagyunk, és felmerült bennem a kérdés, hogy kit tekint a gazdijának? Ezt hogyan mutatja ki?

Anyukám eteti, apával és velem alszik a legszívesebben, az öcsémmel játszik a legtöbbet.

Azonban ha vendégek jönnek, nem szívesen tartózkodik a közös helyiségekben, elhúzódik.

Szagról? Vagy netán a hangunkról ismer fel minket?


2009. jan. 21. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szagról is és hangról is.

Az én macsekom amikor kollégista voltam és levelet küldtem haza mesélték, hogy mindég kiválasztotta azt a levelet és ráfeküdt, és mindég csak arra amit én küldtem

2009. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lát-hall, szagol, érez..:)

Érzi a szereteteteket is. Otthon érzi magát...

Én cicámmal eddig négyszer költöztünk, ki-be jár az ablakon, de akárhol laktunk, mindig hazajött. Bújuk, imád, ő egy gazdás cica- de erre jó oka van.

Tudom, nem válaszoltam a kérdésedre ezzel, de azt fontosnak tartom, hogy a cicák többsége nem a házhoz hűséges- ha van gazdája.:)

2009. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!