Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám hátsó lábát megharapta...

Macskám hátsó lábát megharapta egy kutya szerintetek kibírja a reggelt?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy állatorvoshoz kell vinnem, és holnap ez is lesz az első. Csak amikor már amikor megkapta a kutya, nem rendelt. Elég sokat fekszik, megnéztem a lábát nem vérzik, sőt meg se látszik rajta, hogy megkapta. Úgy hallom egy kicsit nyöszörög, gondolom fáj neki. Elég sokat iszik, egy két falatot evett. Szerintetek lehet neki valami komolyabb belső sérülése is ? Mert ment a hasa 1-szer de lehet ez a sok víz miatt is. Meg gondoltam arra hogy megijedt és sokkot kapott és ezért ilyen. Szerintetek ?
2017. máj. 4. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rá tud állni, sántít ?
2017. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sántit a saját lábán jött haza. Csak azóta nem nagyon mocorgott.
2017. máj. 4. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Lekellene fertőtleníteni, vizes borogatást tenni a fájó lábára és adni neki fájdalom csillapítót, akkor kihúzza reggelig amíg nem jutsz el az orvoshoz.
2017. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most ezt nem tudom, hogy azért mert ennyire fáj neki vagy sokkot kaphatott, vagy esetleg más baja is lehet. Mert sokat iszik.
2017. máj. 4. 22:31
 5/12 A kérdező kommentje:
És mit lehet adni neki fájdalomcsillapítót ?
2017. máj. 4. 22:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazából van macskáknak külön fájd csillapitó, ezt csak az állatorvos tudja felírni nektek ill. beadni. De, most így hirtelenjében adj neki algopyrint (remélem tartasz otthon) egy egész tabletta tizedét ad a macskának.
2017. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) és nem baj ha sokat iszik ?
2017. máj. 4. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Az csak jó, legalább nem szárad ki.

2017. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2017. máj. 4. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Atya ég mi folyik itt. Nem. Nem normális, hogy sokat iszik, és algopyrint sem kelett volna tanácsolni szegény kérdezőnek. Remélem jól van a cica. Majd írd le mi van vele.
2017. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!