Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha nagyon féltik?

Mit tegyek, ha nagyon féltik?

Figyelt kérdés

Legutóbb 2015-ben volt macskám, akit sajnos elütöttek a hozzánk elég közel lévő főúton. (mármint nem ilyen hatalmas út, de jár ott busz) Sajnos a szüleim nagyon szerették ezt a macskát, és ezért nem akarnak egy másikat, mert azt mondják, hogy a legközelebbit is el fogja ütni az autó. Viszont én nagyon szeretnék, mert igazából néha kicsit magányos vagyok bent a házban, mert kint van egy labrador kutyánk, de őt ugye nem lehet behozni. Mit tegyek, hogy meggyőzzem őket?

Remélem érthető volt :)

14/L



2017. máj. 8. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Benti tartásra nem engedik? Mert akkor nem kéne aggódniuk, hogy el üti egy autó.
2017. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Édesanyám nincs annyira oda a benti tartásért, plusz a ház riasztóval van ellátva, ezért azt is át kéne alakítani...
2017. máj. 8. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt a helyzet,annyi kulonbseggel,hogy az en cicam beteg lett.Utana en is azt hallgattam,hogy majd a kovetkezo is beteg lesz,de mas okbol sem akartak uj cicat.Probald ravezetni a szuleidet,hogy ne arra gondoljanak,hogy elutottek a cicat,hanem a vele toltott idore,hogy milyen jo volt.Az is lehet,hogy az uj cica teljesen mas temeszetu lenne es nem is akarna a kertnel messzebb menni vagy felne a hangos dolgoktol es meg csak az ut kozelebe se menne.
2017. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm ezt megpróbálom, hátha megtörik a jég. :)
2017. máj. 9. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!