Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyás őrök nem féltik a...

A kutyás őrök nem féltik a kutyájukat?

Figyelt kérdés

Aki saját képzett kutyával dolgozik pl. egy telepen, nem fél attól, hogy a kutyáját egyszer megölik?


Egyik ismerősöm kutyája így halt meg. Egy gyönyörű rotija volt. Amikor dolgozott a kutya szabadon volt engedve a telepen. Egyik este bemásztak a területre, de ugye nem a portánál. Járőrnél vette észre ismerősöm a vérbe fagyott kutyáját......


2011. szept. 10. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Féltik. de sajnos, amelyik kutya élesben dolgozik, annak megvan az esélye, hogy bajba kerül.
2011. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Személy szerint, én is a saját kutyáimmal dolgozom. Féltem őket, de rengeteget fordítottam a képzésükre. Ételt nem fogadnak el, csak tőlem és ugatással a legkisebb zajt is jelzik, amire már felfigyelek. Ja és sosem egy kutyával vagyok. Minimum kettőt viszek.
2011. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak hobbi kutyám van, de azt is nagyon féltem!
2011. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Na de ha nagy a telep, és az őr pl. bent van a kutya meg kint a telep másik szegletében?

Akkor hiába jelez szegény. :-(

Ismimnek a kutyáját nem mérgezték le, csak egyszerüen leszurták. A telep másik végében volt, és a terület nem volt belátható.

2011. szept. 10. 21:07
 5/17 anonim ***** válasza:

Régen én is dolgoztam ilyen munkakörbe, de meg sem fordult a fejembe, hogy ilyen megtörténhet mert pihenőidőbe a közelembe volt vagy zárható ketrecben vagy futón.

Járőrben meg mellettem.

2011. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És igen haverom is több tízezreket költött a képzésre.
2011. szept. 10. 21:08
 7/17 A kérdező kommentje:

21:07


És ha pl. a főnök kiköti , hogy a kutyát nem lehet megkötni meg bezárni mert azért van hogy ott legyen, és ugasson minden felé a telepen? ( nem kötekszek csak érdekel )

Te mit szólnál hozzá? Maradnál olyan helyen? Vagy inkább azt mondanád, hogy munkát találok másikat, de ilyen kutyám soha többé nem lesz. ( ugye minden kutya más )

2011. szept. 10. 21:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Leszúrástól nem féltem őket, képzetten szerelik le a támadót, és mellettem járőröznek. Ha pedig a házban vagyok, ők is ott vannak és ha bármi történik, jelzik.
2011. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

21:12.

Bent van veled a portán?

2011. szept. 10. 21:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, de nyitva az ajtó szóval ki tudnak menni ha kell. Télen pedig, az ajtó előtt fekszenek, de nem távolodnak el csak jeleznek. Járőrre pedig, együtt megyünk.
2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!