Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért agresszív a macskám?

Miért agresszív a macskám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy egyéves még nem ivartalanított félperzsa kandúrom. Már második éjjel csinálja azt, hogy fel riad és úgy megharap hogy vérzik.. amikor nyugtatni próbáljuk még mindíg támadja a kezünket és hangosan nyávog! Majd egy 10-15 perc múlva lenyugszik és mintha semmi nem történt volna, jön dorombolva oda. Soha nem bántottuk, mindene megvan! Segítsetek légyszi.. mit tudok csinálni ilyenkor, vagy hogyan tudom ezt megelőzni? :(

2017. máj. 14. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ivastalanítani kell, mégpedig sürgősen. A perzsa alapvetően nem vad cica, szerintem az ivartalanítás megoldja a problémát.
2017. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szavaidból úgy vettem ki, hogy vele aludtál. Nem lehet, hogy ráfeküdtél és fájt neki?
2017. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem néha morogni szokott este a macskám, felrohan az ablakba, mindent lever / gyorsan elbújik valahova. A szomszéd macska be szokott ülni kint az ablakunkba, ő idegesíti fel. Lehet, hogy a tiéd is látott egy másik macskát, azért lett agresszív.


Vagy ahogy az előző is írta, ráfeküdhettél.

2017. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszat álmodik, valami rohama van. Állatorvoshoz érdemes lenne elvinni hogy megnézze. És persze az ivartalanitás sem ártana, mert lehet hogy a hormonokkal van összefügésben a dolog.
2017. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ki kell heréltetni
2017. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltem az állat orvossal! Köszönöm a válaszokat! :)
2017. máj. 15. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!