Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?

Mi lehet a baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Délelőtt mikor felkeltem màr akkor làttam,hogy természetellenesen sokszor nyel a cicám. Adtam neki enni a kedvencéből de pár falatot nyammogott csak belőle.Olyan,mintha nehezére esne enni/nyelni.A végén vissza is öklendezett egy picit abból a minimális kajából amit evett, és ott is hagyta. Holnap lesz csak errefelé doki sajnos és persze mindenképpen elviszem, csak addig megkérdezem, hátha találkozott már valaki ilyen tünettel a cicájánál.
2017. máj. 20. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor hányt nem volt szőrcsomó benne az is lehet.
2017. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,csak 1 nagy adag átlátszó nyál és az a 3-4 db kis kaja amit megevett.
2017. máj. 20. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém is szokott néha nyákot hányni (2-3 havonta), de a doki mondta, csak akkor problémás, ha sűrűn előfordul. Persze, nem lebeszélni akarlak az orvosról, csak a tapasztalatom írtam.
2017. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) Mindenképpen elviszem mert nem tud enni valamiért. Ez már biztos. Másodjára próbálta, sajnos sikertelenül. Eszik pár falatot és még a tálkája felett vissza is jön neki azonnal.Ezzel biztosan nem fogok várni. :(
2017. máj. 20. 17:37
 5/6 A kérdező kommentje:
És persze a másik fontos, hogy emellett elég levert, az amúgy aktív cicmák,szóval valami egészen biztosan nem stimmel sajnos. :/
2017. máj. 20. 17:38
 6/6 Kata-92 ***** válasza:
Hívk fel egy ügyeletes állatklinikát, ha nem is tudod elvinni legalább tanácsot adnak. Nem akarlak megijeszteni, de amikor az én macskám csinálta ezt Felvje volt macskaleukémia és nem is élte túl, mivel először a drága állatorvos macskanáthának diagnosztizálta. Amikor nem evett és ez jelentkezett, hogy beletömtem, kihányta, elvittük az állatkórházba, de pár nap múlva elpusztult. Persze nem biztos, hogy ez a baj meg ijesztgetni se akarlak, meg ha be van oltva Felv ellen akkor biztos nem. En azóta oltatom a macskáim, őt is beoltottuk, amikot mondta az orvos, hogy van ilyen, de amikor negkapta, már fertőzött volt,ezért csak ártott. Hivd fel és ott elmondják, hogy mit tegyél.
2017. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!