Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
Egy nap többször "megbolondul", elkezd ide-oda szaladgálni, borít fel mindent, néha nekem támad. Róla annyit, hogy 7 hónapos hím.
2017. máj. 16. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ikrát rak.


Ivartalanítsad.

2017. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tartási körülményeket nem ártott volna leírni, de úgy általánosságban kezd felnőtté és ivaréretté válni, vérmérséklettől függően menne ki kalandozni, vadászni, nőstényeket hajtani.
2017. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még 3évesen is csinált ilyet.Nekünk támadni nem szokott,de volt,hogy hirtelen megindult és épp,hogy feltudtam kapni a lábam,hogy ne ugorjon neki.De volt,hogy nekiment a falnak egyszer meg nekirohant egy teli flakonnak.Mióta van egy másik cicánk ezek a magánszámok kicsit elmaradtak,most a másik cicát kergeti.Szerintem csak unatkoznak és szórakoztatják magukat.Vagy próbálnak valami láthatatlant levadászni.
2017. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém egy éves, és néha ugyanúgy meghülyül. Szaladgál, le-fel, nekiugrik a hátamnak, aztán leesik, és elszalad másik irányba, nekimegy a falnak, nyávog kettőt, aztán megint szaladgál.


Én elkönyveltem bolond öt percnek mert aztán leáll és normális megint. :D

2017. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mozgásigénye van. Jellemző, hogy rájön a macskákra az "őrült félóra".

Ivartalanítás esedékes.

Felnőttként már nyugisabb lesz.

2017. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!