Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskagondok mit lehetne...

Macskagondok mit lehetne tenni ez esetben?

Figyelt kérdés

Földszinten lakunk tömbházban, van 2 macskánk, és vannak itt a környéken kóbor macskák és anyum beszoktatja őket hozzánk az összeset(ablakon jönnek be):@:@már fél város macskái ide járnak, enni adni nekik nekünk pénz (mintha olyan sok pénzünk lenne), a lakás kicsi, tömbbe 2 macska ígyis sok, és ha felhozom neki hogy tulzásba viszi hiába szereti őket ennyire ő van megsértődve:@ Most szar idő van, konyhába melegednek a kóbor macskák egész nap itt esznek nemgyőzünk ekik kaját venni, az a baj hgy anyummal beszélem meg minden gondom és vele nem szeretnék szarba lenni ezmiatt, de már annyira elegem van hogy megyek ki reggelizni azt ott feni a karmát a kóbormacska az asztal lábán. Sztem nincs megoldás, tehetetlen vagyok, ha elzavarom őket szivtelen g*ci vagyok stb.

Ötlet?


2010. máj. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
próbálj nekik gazdát keresni és rakj az ablakra szúnyoghálót ;)
2010. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nemhiszem h tudnék gazdit, szunyoghálóval sem tudok semmit mert nem én vagyok itthon az úr... de lehet apummal megebszélem anyám kinyír megtuggya sztem:S

Köszi szépen!!

2010. máj. 16. 20:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg ha lenne szunyogháló a mi 2 macskánk se tudna kimenni mert ők is kijárnak.
2010. máj. 16. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
A citromfüvet akartam javasolni az ablakba, de ha a ti macskáitok is kijárnak, akkor az gáz. Igazából tényleg nincs más, csak az, hogy apuddal szövetkeztek a kedves mama és a macska invázió ellen, mert ez így tényleg gáz, akármennyire is macskabarát az ember. Én már tuti kihajigáltam volna őket a sajátokat leszámítva.
2010. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
megtuggya..ááááááááááááááá, ez fájt...
2010. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megértem anyukádat,mert én is szívemen viselem a kidobott állatok sorsát,én a munkahelyemen etetek hármat minden nap,az otthoni kettővel együtt,pedig engem sem vet fel a pénz.A szívnek nem lehet parancsolni!
2010. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit megtuggyázol?:/ siettem nem hiába írtam így:/
2010. máj. 16. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehulyekvagytok mind -_-!
2010. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!