Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valahol kapni egy...

Lehet valahol kapni egy macskáknak való nyugtatót?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni neki, mert sokszor nem hagy aludni, fel-alá járkál, ugrálgat. Nem szeretnék neki ezzel ártani, de nem akarom, hogy tönkre tegye az alvásaimat.
2017. máj. 24. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Faraszd le alvás előtt.

Vagy csukd ki a szobából éjszakára.

Egyáltalán hogy juthat ilyen eszedbe, hogy benyugtatozod a macskát..

2017. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A macska éjszakai állat, természetes, hogy ilyenkor aktív. Zárd ki. Az nem megoldás, hogy egész életében nyugtatózod, inkább keress neki új gazdit aki ezt tolerálja.
2017. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trafó1 ***** válasza:
Adj neki macskagyökeret.
2017. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad állatot szedálni, tönkreteszed az idegrendszerét. Zárd ki a szobából, ahol alszol. Vagy keress neki új gazdát. Nem is értem, ilyesmi hogy juthat eszedbe?! Ez kb. olyan, mint a kisgyereket leszedálni, hogy ne ébredjen fel éjjel...
2017. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegény állat, hogy juthat ilyesmi az eszedbe? benyugtatózni hogy te aludhass? Akkor már ezerszer jobb, ha kizárod,és füldugót használsz ha még úgy is hallod. és ahogy előttem írták, keress neki egy olyan helyet ahol elfogadják a cica természetét. de most ezen le vagyok sokkolódva . :D Eszembe nem jutna ilyen.
2017. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van hülye voltam! Valamivel lefogom foglalni.
2017. máj. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!