Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora alomtálca kell a cicának?

Mekkora alomtálca kell a cicának?

Figyelt kérdés

Kölyök cica fog hozzám kerülni, mekkora alomtálcát vegyek neki?

Elég vegyes méreteket találtam... nem szeretném 1 hónap múlva lecserélni, mert kinövi.

Kb. hányszor hány cm-s?


Fedett vagy nyitott alom?


2017. máj. 25. 10:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
38x17x58cm? (nyitott)
2017. máj. 25. 11:05
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a cicámnak amikor hozzám került és kicsi volt nagy alomtálcát vettem, fedettet. (A Fressnapfban vettem, 38x53x41cm)

Az első 3 alkalommal még segítettem neki belemenni, mert nehézkes volt, meg persze nem raktam még rá a tetejét, csak miután már elég nagy volt ahhoz hogy be tudjon menni rajta. Azóta is azt használja.:)

2017. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fedett legyen mindenképp mert kikaparja az almot.

Én először nyitottat vettem de nem győztem söprögetni,megváltás volt a zárt alom.

2017. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én amikor hazahoztam 3 hónapja, egyből nagyot vettem neki. És persze fedettet, viszont az ajtaját leszedtem. a mai napig nem tettem vissza, de nem probléma a szag nem érződik a jó minőségű alom miatt.
2017. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor fedettet veszek, köszönöm!

50×40×40cm jó lehet?

2017. máj. 25. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, mekkora lesz felnőttként. Nekem az egyik 5,5 kg, elég nagytestű, így nem is próbálkoztam fedettel. Viszont az alomkikaparás problémát úgy oldottam meg, hogy vettem egy magasfalú műanyag dobozt az alomtálca helyett :)
2017. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a macskámnak ilyen óriásit vettem, de nem túl praktikus, mert így sokkal több alom kell bele. A macskám egyébként nem túl nagy, nincs is rá szüksége, de most már megszokta, és nem fogad el kisebbet. Szerintem egy akkora alomtálca, amekkora kb a hordozó box, elég. Inkább magas legyen, mint széles.
2017. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Brit rövid szőrű a cica, kisfiú!
2017. máj. 25. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó méret, nekem is brit kisfiú van :)

Tény, hogy nagyok lesznek majd, de nem kell nekik azért kastély méretű wc, összehúzzák magukat, szóval ne aggódj.

2017. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De jó, köszönöm utolsó!

Nyugodt cica? Annyira régóta vágytam már rá.. most lesz. Még várnom kell, mert nincs egész 1 hónapos, de izgatott vagyok :D


(mindenkinek köszönöm a választ!)

2017. máj. 25. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!