Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica kitudja szedni magából...

A cica kitudja szedni magából a katétert?

Figyelt kérdés
Tegnap el kellett vinni az állatorvoshoz mert begyulladt a hugyholyagja. Elaltatta az orvos es csinált vele valamit amit én nem lattam es nem is közölte velem hogy mit. Mikor beszéltem velük telefonon azt mondta az orvos hogy ki kell mosni a hugygycsövet, azt hittem ezt is fogja tenni. Adott gyógyszert meg tápot es mar vihettem is haza. Utana olvastam hogy ilyenkor katetert szoktak behelyezni, Mivan ha kiszedte magából? Mivel gallért sem kapott. Minden masodpertcben nem tudtam/tudok figyelni ra hogy ne nyalogassa magat.

2017. máj. 31. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha katéter lett volna benne, akkor nem adták volna ki, illetve te azt látnád, mert annak kívül is van folytatása, emberek esetében egy zacskó, de gondolom az állatoknál sincs másképp, plusz tettek volna rá gallért.


Gondolom ezt a cikket te is olvastad, ebben minden pontosan le van írva, ha nem így járt el az orvos, akkor keress egy másik rendelőt, ahol komolyabban veszik a dolgokat.

De az is lehet, hogy egy antibiotikumos kezelés elég, majd meglátod.

Csodálom, hogy nem tájékoztatott a doki, hogy milyen beavatkozás történt és neked a továbbiakban mi a teendőd.

[link]

2017. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggel be telefonáltam, elmondtam hogy mi a gond. Kb 2 percenként jár az alomra, ott ül sokaig de csak egy cseppet pisil es egesz éjjel hányt.Elvittem az orvoshoz, mért egy lázat neki, de nem volt lázas. Aztan egyből elaltatták és ezután fogalmam nincs mit csináltak vele. Nem vizsgálták meg a vizeletét, vért sem vettek tőle. Ahogy végzett az orvos vele, mar vihettem is haza, majd 2 óra múlva itthon elkezdett ébredezni.
2017. máj. 31. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor ma ugyanaz történt a cicával mint tegnap és ma sem mondtak semmit.

Nem értem ezt az eljárást őszintén szólva.

Nincs másik állatorvos a közeletekben?

Merre laksz?

2017. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!