Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?...

Mit csináljak a macskámmal? Hogyan szoktassam le arról, hogy mindenhova odahugyozzon?

Figyelt kérdés
Van 1 lánymacskám, 1 éves, már kiskora óta nálunk van, lakásban tartjuk.Hamar szobatiszta lett, de vannak időszakai, amikor mindenhova odapisil és ezt már elég nehezen viselem. Ha csak a padlóra, azon már ki sem akadok. De volt olyan, hogy az ágyamra, a fotelbe, az íróasztal mögé a sarokba, a kabátomra, a törölközőkre, a mosdóba, a kivasalt ruhákra...és az előbb vettem észre, hogy a 20000 Ft-os táskámra is, de amikor jobban megnéztem kiderült, hogy nem csak rá, hanem a belsejébe is. Ez tart nála pár napig, és utána hetekig semmi, majd újra kezdi az egészet. Az alom tisztán van tartva, úgyhogy az sem lehet az oka. Van még 1 fiúmacskánk is, az nem csinál ilyesmit, pedig állítólag azok szoktak megjelölni mindenfélét, ha nincsenek ivartalanítva.A családunk többi tagja is ki van már készülve tőle, anyám már beadná menhelyre, de ilyesmibe nem egyeznék bele. Egy állat felelősséggel jár, nem mindig azt csinálják, amit mi szeretnénk, de valahogy biztosan le lehet erről szoktatni. Valakinek van vmi ötlete??
2010. máj. 18. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A macskád jelöl , és ivartalaníttatni kellene !

Akkor abba fogja hagyni , Külömben nem .

Jelöl mert felhívja a figyelmet magára, ő nem tudja azt hogy jaj ez a táskád, ez a cipőd... jelöl mindent !!

Ivarzik .... ez van !

2010. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lány macskád ivartalanítva van?
2010. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még nincs ivartalanítva. Tudom, hogy most párzásvan, egész nap nyávog. Az állatorvos azt mondta, hogy a műtéttel meg kell várnunk az időszak végét, mert ilyenkor nagyobb a vérellátása a belső nemi szerveknek, és kockázatosabb lenne a dolog.

Azt hittem, csak a kandúrok jelölnek meg mindent. De a másik macskánk semmi hasonlót nem csinál.

2010. máj. 19. 03:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj másik állatorvoshoz. Ezt a marhaságot!
2010. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok ! Nyugodj meg , próbáljátok meg kibírni a tüzelés végéig, aztán mivartalaníttasátok , ha lehet akkor a Kandúrt is , mert ő is el fogja kezdeni ! És igen a Nőstény macskák is jelölnek !
2010. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!