Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak kell adni vizet?

A macskáknak kell adni vizet?

Figyelt kérdés

Akárhányszor eddig adtam neki vizet, bele se szagol. Csak 1-2 alkalom volt, amikor ivott belőle, de az nagyon ritka tényleg. Ezért már nem is szoktam neki adni.


Ez baj szerintetek?


(Amúgy kinti macska, szóval eső után pl tud inni a pocsolyából, ha akar)


De én már feleslegesen nem vesződök azzal, hogy minden nap öntök ki neki vizet, ha úgy sem issza meg soha.


2017. jún. 17. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan, miért ennyire nehéz mondjuk reggelente kirakni egy kis vizet egy kis tálban? Ennyire megerőltet?
2017. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Platypus ***** válasza:
És mi van akkor, amikor nagyon meleg van és régen nem esett az eső? Csak mert nyáron ez egy viszonylag gyakori időjárási jelenség.
2017. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha nagyon meleg van, akkor szoktam adni. De akkor se szokta érdekelni.
2017. jún. 17. 22:50
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Napi 24 órában ülsz a tálja előtt és nézed hogy nem issza a vizet? Mellettem is itt van az ásványvíz mégsek bukok rá mint aki majd szomjan hal, ha megszomjazok iszok belőle. A macska is ilyen. Te kiadod neki a vizet aztán elmész ő lehet 1-2-3 óra múlva odamegy inni belőle. Attól, hogy úgy látod tele van a tál, a macska kicsi állat nem iszik sokat nem tűnik fel ha fogyott belőle.
2017. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pocsolyából?! Jesszusom......


Az én cicám 10ből 9szer nem iszik rögtön,amikor leteszem neki, hanem ahogyan már mondták, 1-2 vagy több óra múlva.

És olyankor bizony szorgalmasan issza! Én úgy vettem észre az enyémen, hogy "elfelejt" néha inni a nagy játszadozás közben órákig, aztán utána 3 percig lefetyel,és ezt megismétli! :)

2017. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én sem adok száraztápot a macskáimnak, csak nagyon ritkán. Észrevehetően többet isznak akkor. De emígy is isznak, bizony. Amúgy főtt darált csirkefejet esznek zabpehellyel/rizzsel néha egy kis zöldséggel. Ők is mintha elfelejtenének inni :) egy nap van hogy 1x-2x, de akkor perceken keresztül lefetyelnek. Én a házban 3 szobában is tartok egy kis tálka vizet nekik, meg egyet az udvaron (szabadon közlekednek) biztos ami biztos alapon. De általában csak 2-3 naponta cserélem ki. Amikor beleszáll valami szösz vagy légy ill ha elfogy kb a fele.

Legyen neki mindig elérhető tiszta víz, lehetőleg hűvösben és mindig oda tedd. Főleg ebben a kánikulában fontos. A tej nem elég.

2017. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A tej kajának számít a cicáknál, csak vizet ihatnak...
2017. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!