Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Haldoklik a 8 hetes...

SOS! Haldoklik a 8 hetes kiscicám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel 7 előtt pár perccel bementünk hozzá, és egyhelyben feküdt nyitott szemmel, utána kb. 4 perc múlva elkezdett nyávogni, majd hasmenése volt. Nem bír megmozdulni. Tegnap gyenge volt, többet aludt mint szokott, nem játszott, remegett és ellbújt a kisházába. (ahová addig 1-szer sem ment be) Most elkezdett nyávogni egy picit, de megint elhallgatott. Felhívtunk pár állatorvost,

de egyik sem vette fel. 😭😭😭


2017. jún. 18. 07:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
..ez valami betegség lehet úgy sejtem..:( remélem nem macskanátha..írd meg mi lett!? Jobbulást a cicnek.
2017. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Elpusztult a kérdés kiírása után kis idővel... 😭😭😭😭😭
2017. jún. 18. 13:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Jézusom .. Nagyon sajnálom, részvétem. Dokinál voltatok, nem derült ki mi baja volt?
2017. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ősszel ugyan ez volt. Találtunk egy kb 2 hetes cicát. Macskatápszerrel etettük, majd szintúgy kb 8 hetes korában egyik pillanatról a másikra elment. Doki adott infúziót a hasmenes miatt, de nem mondott semmi bíztatót :( ilyen piciknél bármi lehet sajnos.
2017. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Részvétem :(
2017. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Részvétem, kitartás! :(
2017. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!