Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csepegtetős bolhaírtó használa...

Csepegtetős bolhaírtó használata mellet, lehet-e + nyakörvet is rá rakni a cicára?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 14:10
 1/3 Kata-92 ***** válasza:
Teljesen felesleges, de biztos lehet, viszont én alapból nem szeretem a bolhairtó nyakörveket, a maine coonoknál pl nem is ajánlják, mert sokáig nőnek és megfojthatja, ha nem figyelsz, hogy állítgasd. Én maine coonom csak azért nem fojtotta meg, mert akartam vinni kiállításra és akkor le kell szedni, de leszedni nem tudtam, ezért hoztam ollót, ahogy kicsit elhúztam a nyakától, hogy nehogy megvágjam fulladni kezdett és még jó, hogy sikerült levágnom róla nagy nehezen, mert az olló nem is akarta először elvágni. Azóta csak cseppet használok és egy másik állatorvos mondta is, hogy maine coonra nem szabad nyakörvet rakni. Nem maine coonnál, ha nem nő már lehet, viszont, ha kijárós se jó, mert fentakadhat valamin és megfojtja. Vannak biztonsági zárasok, de abba se esküdnék meg miénk is olyan volt azt mégse nyílt ki amikor elkezdett fulladni.
2017. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha spot onra gondolsz, akkor nem kell mellé bolhairtó nyakörv, az elég önmagában. Ha sima nyakörvre gondolsz, azt egy nap után tedd rá, ha megszáradt a csepp.
2017. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet rátenni, de felesleges. Cseppből pedig normális minőségűt kell venni, vagy legjobb a 3 hónapos tabletta. 1 hónapos cseppek sem bír mind 1 hónapot, de valamelyik simán bírja, és mellette féreghajtó és kullancs-bolha ellen is jó. Nyilván nem az 1000 ft-os.
2017. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!