Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Gourmet macskaeledel tényleg jó minőségű?

Mindenki úgy beszél róla mint a legjobb macskakajáról ami létezik.Beszéltem olyanokkal akik gourmettel etetnek és teljesen el vannak szálva maguktól,hogy az ő macskájuk csak ezt hajlandó megenni blablabla.És azt hiszik a legjobb macskakaja a földön...
Múltor az állateledelboltban egy nő a kismacskájának akart venni gourmet perlet és az eladó (rendesen,segítőkészen)mondja neki,hogy ez nem a legjobb választás meg,hogy kevés a hústartalma,és ajánlotta neki az iams és royal canin alutasakost.Erre akkora hisztit levágott,hogy a macskája legeslegjobbat érdemli,meg mi az hogy kevés a hústartalma stb... és nagyon sokan azt mondtak (az ismerőseim közül),hogy nagyon jó táp megéri az árát... hát én nem tudom...
Szerintetek is ilyen jó?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macskaeledel, alutasakos, Gourmet Gold, Gourmet perle, Gourmet, Royal Canin, macska, minőség

06-18 20:38  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Gourmet, Whiskas, Kitekat, Felix stb nem bővelkedik tápanyagokban.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 06-18 20:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ezt én értem,de mindenki isteníti...

# 2/4Időpont 06-18 20:53 Privát üzenet
Hát mert jó a reklámjuk.

Pedig nem feltétlen az a jó, amit reklámoznak. A jó terméknek nem kell reklám, eladja saját magát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 06-19 07:00 Privát üzenet
Bruce Lee nevű felhasználó válasza:

Közelében sincs a jó tápoknak. Csak a reklám, ahogy a Whiskas, stb., ahogy fent írták. Amit reklámozni kell, az régen rossz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 06-19 13:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik macskaeledel az, ami jó minőségű és ára nem túl magas?
A purinának többféle macskaeledel fajtája van? Hány féle?
Jacky premium macskaszalámi? Vélemények? Tapasztalat?
Tapasztalatok, vélemények a Butcher's macskaeledelről? (konzerv)
Tescos alutasakos az milyen minőségű?
Van olyan macskatáp, amiből nagyon kevés is tartalmaz elég vitamint, energiát?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu