Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 fajtiszta Török angóra cica...

2 fajtiszta Török angóra cica együtt tartása?

Figyelt kérdés

Nem ivartalanítottak.

Külföldön élünk, egy macska tenyésztő telepről vásároltuk őket. Érdemes belekezdeni a tenyésztésükbe?


2017. jún. 25. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha törzskönyvük nincs, semmiképp. A macska tenyésztő telep sem hangzik túl jól, gondolom amolyan klasszikus szaporítótelep.

Mellesleg minden macska fajtiszta, mert a macska egy faj. Az angóra fajta, szóval te a fajtatisztára gondoltál.

2017. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm a válaszod!

Fajtatisztára gondoltam. Törzskönyvezett mindkettő, csak nem tudom hogy beke vágjak a tenyésztésükbe vagy nem.

A költség megvan hozzá, és mivel ők általában 2-3 kölyköt hoznak a világra eladni sem fogjuk őket.

Mivel még csak 6 hónaposak várnunk kell vele.

2017. jún. 25. 09:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor te csak egyszer akarsz tőlük almot. Szaporítod őket. Ha tenyésztenéd, akkor eladnád őket papírokkal, szűrésekkel, mindennel ami szükséges az ilyesmihez.
2017. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dehogy szaporítok. Magyarországon mi megy? Nagyban szaporítanak ott, 8 macska egy házba. Itt 2 fajtatiszta macskáról beszélünk, és csak 1 almot szeretnék tőlük.
2017. jún. 25. 12:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Tehát egy almot szeretnél csak tőlük, és nem adnád el őket, hanem megtartanád s őket is majd ivartalanítattnád s lenne így 5-6cicád. Nincs baj ezzel, de ez nem tenyésztés. Nem is szaporítás. Ha van rá kereted lessz öt-6 boldog cicád. Ennyi.
2017. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztésnek nem hívhatod, mert nem az. Szaporítasz, saját célra, ennyi.
2017. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy valakinek mindig bele kell kötni mindenbe.

1* lenne ez az egész, aztán ivartalanítva lennének.

Tenyészteni nem is szeretném őket, mert tudom hogy van aki nem olyan célra vásárolná meg.

2017. jún. 26. 07:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kötekedtem, közöltem a tényt.

Mivel nem adod tovább őket, hanem mindenkit megtartasz, ráadásul ivartalanítva is lesznek, semmi gond nincs ezzel.

Te problémád, hogy egyből sértegetésnek vetted.

2017. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést, neharagudj.

Csak 4 ilyen privát üzenetem is érkezett amiben az állt hogy egy m@csk@s szaporító vagyok.

2017. jún. 26. 12:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Az alapfelállásodból nézve simán ez jöhet le, igaz :)

Bár szaporítás de így, hogy megtartasz mindenkit, ivartalanítasz, és nem is hozol le több almot, nem gondolnám hogy bármi gond lenne vele.

2017. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!