Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy lassan 2 éves macskám...

Van egy lassan 2 éves macskám de szeretnék egy beagle kutyust, szerintetek össze tudnának barátkozni? Nem szeretnem hogy a cicám elmenjen mert megsértődött mert sajnos ez már egyszer megtörtént velem.

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem Beagle kutyám van!Ez a kutyafajta nagyon barátságos.Szerintem nem lenne baj.De először kicsi léptekben haladj, majd összeszoknak!FONTOS:hogy mind a kettőjükkel ugyanolyan szinten foglalkozz, mert a Beaglék is nagyon könnyen megsértődnek!Ha a Beaglék gondozásával lenne kérdésed,akkor nyugodtan írhatsz privátban!:)
2017. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A beagle kedves kutya, talán nem szerencsés, hogy vadászkutya, de nem hinném azért, hogy rajta múlna.

A kérdés, hogy a kutya kölyökkutya lesz-e? Szerintem a felnőtt macskával nehéz megbarátkoztatni egy kutyát, mert a macska ösztönösen fél a kutyától. Talán könnyebb, ha a kutya még kölyök, mert azt a cica is tudja majd, és jobban kezelheti.

Fontos a fokozatosság. Először csak rövid ideig találkozzanak. Fontos, hogy a macska biztonságban érezze magát, pl. legyél ott, és őrá is figyelj, nyugtasd meg, és legyen hova menekülnie, ha megijedne a kutyától.

Ha a kutya felnőtt, pl. menhelyi, akkor tudni kell előre, hogy hogyan reagál a macskákra, és ott meg is mondják. Ha utálja, vadássza őket, eleve esélytelen a dolog.

A kölyökkutyát tudod úgy szoktatni, hogy megszeresse a macskát.

Keress youtube videókat, kell lennie a témában.

2017. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat😉 a kutyus kölyök lesz☺️
2017. jún. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!