Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szőrcsomó hányás ellen mit...

Szőrcsomó hányás ellen mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
5 éves hosszúszőrű cicám mostanában gyakrabban, heti 1-2x hány, szinte csak szőr van benne, meg egy kis gyomorsav. Hiába kefélem ki a szőrét gyakran, hiába adagolom neki a szőroldó pasztát, a helyzet továbbra sem tökéletes. Még direkt erre kifejlesztett Josera tápot is kap. Az udvarra bármikor ki tud menni füvet enni. Természetesen állatorvoshoz viszem, ha továbbra sem javul, de addig is érdekelne, hogy van-e még valami erre való készítmény, amit kipróbálhatnék. Egyébként jó a kedve és eszik is rendesen, ilyen téren nincs változás.
2017. júl. 5. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam a gimcat és a furminator együtt bevált. És ne spórolj a gimcattel, tudom, hogy drága, mint a rossebb, de egy ujjnyi adagok/nap nem használnak, kb 2x3cmnyi pasztát adj neki egy nap. Félhosszú szőrű cicám van, így végre befejezte a rendszeres hányást. Heti háromszor fésülöm. Akkor is ha már tiltakozik, addig nem engedem el, amíg legalább egyszer végig nem ment rajta a kefe. A hátán szereti különben, csak a farka tövénél nem, pedig ott nem igazán tisztogatja magát és ott van egy rakás fölös szőre.
2017. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gimcat (én csak napi egyszer adok 2-3 cm-t) + fésülés (nálunk csak alkalmanként szükséges)
2017. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ő is GimCat-et kap, bár én csak keveset szoktam adni belőle, de akkor megduplázom az adagot, hátha segít. :(
2017. júl. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!