Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól beválni tipp beteg cicákhoz?

Jól beválni tipp beteg cicákhoz?

Figyelt kérdés
A 6-8 éves cicám sajnos megbetegedett, így szurikat kapott a dokitól. Mikod hazaértünk, nem tudta hova tenni magát, de mikor választott magának egy szerinte jó helyet az alváshoz, akkor nekünk volt útban ott .behoztam a szobámba, és bement az ágyam alá, ami nem olyan jó hely számomra..szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám ahoz a helyhez szoktatni a cicát az alváshoz, ahol nekünk jó? Tudom, hogy a cicák ott alaszanak, ahol a legnagyobb az energia a talajon, mert az relaxáló hatású neki...de csak neki..nekünk nem jó..mit tegyek?

#macska #beteg #szerencsiorvos
2017. júl. 8. 07:34
1 2
 1/19 anonim válasza:

Nem az energiát keresik a talajon, hanem puhára feküdjenek.


Kell venni egy nagy párnát(lehetőleg kellemes tapintásút, amire te is szívesen letennéd a fejed), és letenni oda ahol akarod hogy aludjon.

2017. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel beteg, lehet, hogy szeretne kicsit visszavonulni, ezért is választhatta az ágy alatti pihenést.


Ez majd elmúlik, nem fog mindig ott szundítani - a helyedben most hagynám, hogy ott aludjon.

2017. júl. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A betegsége miatt bujhatott az ágy alá. Nyugalmat szeretne magának most
2017. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hagyd őt békén ott pihenni, ahol szeretne. Miért zavar téged, ha az ágy alatt van?
2017. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem is értem ezt a problémát. Pár napig, amíg beteg, nem lehet tolerálni, ha olyan helyen alszik, ahol nektek nem annyira jó?

Egyébként nincs saját ágya, fekhelye, amit már megszokott?

Ezt a talaj-dolgot sem értem, mert a macskák általában jobban szeretnek magaslaton feküdni, mint a talajon.

2017. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Korábban nekünk is a szekrény tetején aludt, de most nem ugrik fel sehova... az ágy alatt most nincs rossz helyen, csak féltem, hogy odacsinál...

viszont most délután 2óra óta itt fekszik az ágyam alatt, nem lehet kicsalogatni onnan, apám már meg akarta verni egy seprűvel is...

2017. júl. 8. 20:14
 7/19 A kérdező kommentje:
Nincs saját fekvőhelye, mert mindig is kinti cica volt, csak párszor engedtük be.. (vihar, latyak...stb esetén)
2017. júl. 8. 20:15
 8/19 anonim ***** válasza:

Beteg macskát meg akart verni seprűvel??? Hát gratulálok!

Tegyél be az ágy mellé macskaalmot, és oda fog csinálni, nem máshova. Meg tegyél neki le egy puha rongyot, régi törölközőt is, amire fekhet, ha akar, és hagyd békén.

2017. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A macskaalmot nem hasznalja :/ kiskoraban nem lett hozzaszoktatva..
2017. júl. 9. 00:19
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tud kimenni üríteni, és csak az alom lesz hozzáférhető számára, akkor használni fogja. Ösztönösen azt a helyet keresi a cica, ahol el tudja kaparni a végtermékét. Ha csak az alom van, ami ilyen, akkor oda fog menni. Okos állatok ám ők.
2017. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!