Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól beválni tipp beteg cicákhoz?

Jól beválni tipp beteg cicákhoz?

Figyelt kérdés
A 6-8 éves cicám sajnos megbetegedett, így szurikat kapott a dokitól. Mikod hazaértünk, nem tudta hova tenni magát, de mikor választott magának egy szerinte jó helyet az alváshoz, akkor nekünk volt útban ott .behoztam a szobámba, és bement az ágyam alá, ami nem olyan jó hely számomra..szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám ahoz a helyhez szoktatni a cicát az alváshoz, ahol nekünk jó? Tudom, hogy a cicák ott alaszanak, ahol a legnagyobb az energia a talajon, mert az relaxáló hatású neki...de csak neki..nekünk nem jó..mit tegyek?

#macska #beteg #szerencsiorvos
2017. júl. 8. 07:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor földet vigyél be kintröl neki egy almostálba az ismeröseb lessz neki
2017. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A wc-zesz sikerult megoldani mert kereckedik. De mit tegyek azellen hogy ne legyen budos? Faterom ki akarja rakni ot emiat..
2017. júl. 9. 21:30
 13/19 anonim ***** válasza:

Mitől büdös? A macskának szinte semmi szaga nincs.

Mi a betegsége? Mit mondott a doki?

Jó lenne, ha gyógyulásig bent maradhatna.

Mondd meg a faterodnak, hogy azt üzenjük, legyen már egy kis szíve, lelke, és addig hadd maradjon már szegény bent, míg meg nem gyógyul.

2017. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Amit kapott szurikat, azoknak van a cican szaga, apa meg azt hitte hogy beposzkitott, pedig nem..
2017. júl. 9. 21:37
 15/19 A kérdező kommentje:
Faterommal meg lehetetlen ilyenekrol beszelni, mert most leorditott hogy holnaptol nem lehet bent a cica. En meg felek mar apahoz hozza szolni is, mert csak orditani tud..
2017. júl. 9. 21:38
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi a baja a cicának? Miért kapta a szurikat? Mit mondott a doki, hogyan kellene ápolni?
2017. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Noss az a helyzet, hogy ma távol voltam a cicámtól, Miskolcra kellett mennem dokihoz. Erre mikor hazaérek, anya megölelt hirtelen, és közölte velem, hogy délben nagyon szarul volt a cica, így elvitte dokihoz. Ott pedig azt javasolták, altassák el, mert nagyon kicsi esély volt a gyógyulásra..
2017. júl. 11. 22:16
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús az egész sztori.

Még mindig nem írtad le a lényeget, kérdező: milyen betegsége volt a cicának?

2017. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem mondták, hogy mi. A máj és a vese volt bedagadva neki, lázas volt, és gennyea a füle
2017. júl. 12. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!