Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tűnhetnek el sorra a...

Hova tűnhetnek el sorra a kismacskáink?

Figyelt kérdés

A macskánknak májusban kölykei születtek. Aztán olyan 4-5 hetes korukban egyszercsak egyik nap már nem találtuk az egyik kölyköt. Pedig akkor még ahhoz kicsi volt, hogy elcsatangoljon. Épp, hogy csak tudott járni és max 1-2 méterre ment el attól a helytől, ahol született.


Aztán rá kb 2 hétre eltűnt még egy.



Tavaly is születtek már kölykök, és akkor is 4-ből 2 eltűnt.


Tavalyelőtt pedig négyből csak egy maradt meg.



Mi lehet ez?

Nem hiszem, hogy betegség miatt haltak volna meg, mert mindig tök egészséges macska volt egyik nap, másnap meg már nyoma sem volt.



(Légyszi olyan kommenteket most ne írjatok, hogy miért nincs ivartalanítva a macska)


2017. júl. 8. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%

2-es vagyok!

Ha már úgyis totál 0-ra pontoztatok, hát ide írom, mire/kire gondoltam:

Kínai étterem a közelben???

2017. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Dzseri ***** válasza:
77%

"Szeretném majd ivartalanítani, eddig csak azért nem csináltam, mert minden évben ugye meghaltak a kicsik :(


És akartam újakat, tudom, önzőség, de olyan aranyosak... "


kérdező, te egy nagyon szar ember lehetsz!

2017. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

10. vagyok..

Szerintem is aranyosak a kiscicák, mindennel játszanak stb.. De az nem buli, hogyha sorra halnak meg .. + több millió gazdátlan macska van itthon, sajnos nincsen szükség több kiscicára, jobb nem szaporítani.Az anya cicának is jobb,ha nem kell évente 2-3 alkalommal kihordania a kicsiket, szülnie,szoptatnia, nevelni őket.

Saját macskámon láttam,hogy amíg ivaros volt, mindig sovány volt és nem tűnt egészségesnek.Most ivartalanítva van, rengeteget hízott és egészséges, boldog macska. Azt bánom, hogy nem ivartalanítottam hamarabb..Persze a kicsinyei közül volt akit megtartottunk(ivartalanítva vannak ők is),szóval értük hálás vagyok,hogy megszületetek, de tudom,hogy hamarabb kellett volna ivartalanítani.

Ez a felelős állattartás része, nem szabad önzőnek lenni.

Ha kismacskákkal akarsz lenni minden évben,akkor menj el állatmenhelyre önkénteskedni, garantáltan tele vannak állandóan a kismacskákkal.

2017. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosak a kiscicák, igen. De. A nagycicádat már nem szereted? Neki nem tesz jót, ha minden tüzeléskor fial... És nem fáj neked, hogy azok aranyos kiscicák elpusztulnak (bár nem tudni, hogy hogyan, de biztosan nem szívódnak fel csak úgy a semmibe...).

Ha szeretnél még kiscicákat, akkor tudsz örökbe is fogadni, nem kell fialtatni a cicádat újra. A menhelyek, állatvédő önkéntes befogadók sajnos tele vannak gazdára váró kiscicákkal.

Kicsi cicákat pedig pont a veszélyek miatt nem kellene az udvaron tartani. A lakásban kellett volna fialtatni a nőstényt (ha már...), és bent nevelni a kicsiket is, akkor nem tűntek volna el.

2017. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%

Tudjátok, hogy ki a kérdező??? = ő a kicsi kínai!

Azért kell neki a sok-sok kismacska...

2017. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
66%-os , nem érzed kicsit gáznak, hogy mindenki értelmesen válaszol, észérvekkel együtt, te meg már másodjára büfögöd be,hogy kínai kajába mennek?
2017. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!