Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen erős étvágyjavítót...

Milyen erős étvágyjavítót lehetne adni egy cicának?

Figyelt kérdés
Ki lett vizsgálva semmi baja de csont sovány, alig eszik valamit, olyan mintha éheztetve lenne. Benti szobacica nem kijárós, ivartalanított. Van akinek bevált valamelyik? én többfélét kipróbáltam de semmi.
2017. júl. 11. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Féreghajtás ? Orvos mit mondott ?
2017. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Másik orvost.
2017. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Vidd el egy másik orvoshoz is, oka van, ha csontsovány.
2017. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen a kedve? Régebben jól evett?

Az én ivartalanított kandúrom az új cica befogadása után 'bedepisedett'. Alig evett, nem játszott. Bestresszelte a változás, 2 hét után kezde visszanyerni előbbi életvidám virgonc formáját.

Lehet, hogy valami stressz éri, lehet, hogy nem ízlik neki a kaja. Tápot váltottatok? Nagyon sok tényező állhat a háttérben. De egy másik dokihoz is vidd el, mindenképp.

2017. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, lássa másik orvos is.


Egyébként nekem a Vetri DMG jutott eszembe. Igaz, az én cicám akkor kapta, amikor már beteg volt, de az biztos, hogy az étvágyán sokat javított és sokat erősödött tőle. Keress rá!

2017. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!