Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa macska szőréhez normáli...

Perzsa macska szőréhez normális nyírót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Van 2 perzsa cicám, szeretném lenyírni a szőrüket, de eddig vettem 2szer nyírót, mindkettő tönkrement 1-2 nyírás után. Az se zavar, ha nem olyan olcsó, csak ne kelljen sokat bajlódni vele, plusz, ha lehet, jobb lenne akkumulátoros, de a vezetékeset is kibírom. Tudtok ajánlani valamit?

2017. márc. 2. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A Moser gépek elég jók (kutya-cicakozmetikus vagyok, én is azt használom), de annak 40.000 ft körül van az ára. Viszont azt javaslom inkább, hogy keress egy megbízható komzetikust, mert gyorsabban, jobban és szebben is le tudja nyírni a macsekokat. :)

Ha mindenáron magad akarod nyírni, akkor a Mosert ajánlom.

2017. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a helyzet, hogy külföldön vagyok, itt nagyon drága a kozmetika, ha pedig beviszem haza őket, az 1 óra oda, 1 óra vissza, plusz 2x1,5 óra a nyírás, így egyben az már 5 óra. Nekik is kínzás, nekem is. Plusz olyan gyorsan nő a szőrük, hogy ezt havonta kéne ismételni. Plusz, amikor ők nyírták sem volt valami szép látvány, akkor szép, mikor olyan 2 hetes. De én itthon az ölemben szépen nyugodtan le tudom őket nyírni akár 2-3 részletben.
2017. márc. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!