Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk tegnap 5 cicát...

A cicánk tegnap 5 cicát hozott világra. Reggel 2t felvitt a padlásra 3at viszont ott hagyott és nem jön értük. Miért?

Figyelt kérdés
Annyi volt hogy az udvarra a betonra fialt 2t akiket ott akart hagyni. Nyugodt helyre tettünk dobozt és beraktuk a cicákat a mamival. Ott újabb 3at fialt. A doboz csupa vér volt ezért raktunk ki egy szalmával bélelt dobozt ahova szintén átraktuk őket. Reggelre 2t elvitt 3at ott hagyott. Sokszor avatkoztunk bele? Mi lesz a kicsikkel?
2017. júl. 13. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem akar róluk gondoskodni, ezt ösztönösen érzik. Hasonlók elkerülése végett kell ivartalanítani a cicát, ő se szenved az évi 2 elléstől, gondolom úgyis sima házi keverékek, abból meg van úgyis rengeteg.
2017. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy visazajön értük nekem is hasonló helyzet volt.A szomszédba fialt le mikor nagyobbak voltak két napba telt még haza hozta mind az 5-öt.Ha hazajön fektesd be a kicsikhez beszélj hozzá simogasd őt ha ezután sem foglalkozik velük neked kell gondoskodni roluk ebben is van tapasztalatom szivesen segitek.
2017. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezután ivartalanítjuk. Akartuk is csak hát elkéstünk. Gyorsabb volt a kandúr.
2017. júl. 13. 11:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Meddig maradnak meg a kicsik ha nem jön értük? Mikor kell közbeavatkozni? Vagy ha tudjuk hova vitte a 2t és utána visszük?
2017. júl. 13. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Átlagosan 2 óránként esznek a kicsik szóval nem sokáig birják ki de amiket én neveltem fek egy egész éjjel nem ettek mivel magukra hagyta az anyjuk és csak reggel vettem észre hamar a kezembe vettem az irányitást a kicsik legyengültek de sikerült rajtunk segitenem.Mikor hagyta őket itt az anya macska?Szerintem nem jó ötlet ha utána viszed mert megvan rá az esély hogy a többit is ott hagyja.
2017. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 válaszoló voltam.
2017. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Reggel... 8körül.most meglestem már csak 2 van lent. 3at felvitt
2017. júl. 13. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Jólvan akkor lassan jön értük is addig tartsd őket meleg helyen.Csak elfáradt még gyenge majd adj neki enni.Sok sikert.Ha bármi probléma van szivesen segitek.
2017. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Meleg helyen vannak.kaját vizet raktam neki már tegnap bőségesen.
2017. júl. 13. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet vemhesen is ivartalanítani. Csak szóltam, hogy ha esetleg a jövőben másik macskánál is a kandúr gyorsasága lenne a kizáró ok.
2017. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!