Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska műtét után?

Macska műtét után?

Figyelt kérdés
Ma műtötték a cicámat, és holnap reggelig azt mondta az orvos, hogy maradjon a hordozóban. De nagyon kapálózik, szinte szétszedi a kosarat, és keservesen nyávog. Mi lesz vele holnap reggelig, kibírja-e? Nagyon megvadul-e így, mert szinte lelki trauma ez neki.Tépkedi és eszi az újságot. Mit tegyek, vagy ne tegyek szerintetek?
2017. júl. 13. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a lakásból nem lehet kiengedni? Kétszer műtötték a cicámat, nem kis műtétek voltak, de szabadon volt a lakásban műtét után.
2017. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engedd ki, de csak a lakásban. Lehetőleg kisebb helyiségbe legyen bezárva reggelig, ahol ott az alomtálcája is. Ha kell, maradj vele.
2017. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen műtétje volt?

Nem lesz baja, ha bent hagyod se, de tök fölösleges.

2017. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hasi műtétje volt, ugyanis felnyársalta magát valahová. Az a baj, hogy még nagyon kába. Próbáltam kiengedni, de nem állt meg a lábán, dőlöngélt, és egy kicsit vérzett, megijedtem, hogy megüti magát így. Lehet nem véletlen mondta az orvos, hogy ne engedjem ki reggelig. Most úgy tűnik, lenyugodott, nem tudom minek köszönhető.
2017. júl. 13. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem már magánál van. Amíg nem ébred fel 100℅osan addig tényleg vagy zárd be vagy figyelj rá.
2017. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és az, ha kicsit szivárog a seb az nem probléma, majd bealvad, de tényleg figyelni kell rá.
2017. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kb.mikor múlik el az altató hatása, szóval hogy mikor lesz magánál teljesen?
2017. júl. 13. 22:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg arra kell figyelni, hogy nehogy felugorjon valahová, de ha most kiengedem, éjszaka nem tudok erre figyelni. Viszont nagyon sajnálom, hogy így szenved, mert megint elkezdett nyávogni, és tajtékzik.
2017. júl. 13. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát tudom, hogy kínzásnak tűnik, de ha ezt mondta, biztos okkal. Holnap reggelig nem lesz különösebb baja attól, hogy ketrecben van, de alomra azért engedd majd ki.
2017. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!