Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a cicám nem bújós?

Mit tegyek, ha a cicám nem bújós?

Figyelt kérdés

Sosem volt még kölyök macskám és nem tudom, hogy ez normális-e, de nem hagyja magát szeretgetni. Most 8 hetes és a nap nagy részét átalussza, fent van 1-2 órákat, akkor nagyon játékos, de ha simogatni akarom, akkor inkább finoman harapdál meg nyalogat, szóval játszik. Simogatást akkor tűri, amikor alszik és forgolódik, illetve ébredés előtt/után kicsit. De például az ölemben akkor sem marad meg, illetve ha felveszem akkor is tolja el magát.

Ez normális, vannak olyan cicák akik ilyenek? Vagy szoktatni kell, esetleg simán kinövi?



2017. júl. 14. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy nyugodt, kifogja nőni! :) szinte minden kiscica ilyen, sok az energiájuk, mindenre azt hiszik, hogy játék :D
2017. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kölyökcicák döntő többsége ilyen. Nekik még a játék a legfontosabb, na meg az evés-alvás. Játssz vele sokat.
2017. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még az anyjukkal tesoikkal játszanak. Harapják támadják egymást ami természetes. Most egy ideig ezt veled igyekszik gyakorolni, madj lenyugszik idövel.
2017. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém másfél éves, de még mindig ilyen. Este néha ráfekszik a lábamra, szigorúan távol, mert én őt ne merjem simogatni álmában, de ennyi. :)
2017. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ilyen volt, ölbe se tudtam venni, mert már karmolt meg rúgdosott, hogy el akar menni xd 3 napja hoztam haza, 10 hetes amúgy és ma volt először olyan, hogy elaludt az ölemben. Mondjuk ahonnan elhoztam, ott ott voltak vele a tesói is, szóval lehet, azért engedi mostmár, hogy ölbe vegyem, mert már nincsenek itt a testvérei, hogy odacsábítsák játszani xD
2017. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!