Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetnek-e a cicának izületi...

Peter1963... kérdése:

Lehetnek-e a cicának izületi fájdalmai oltás után?

Figyelt kérdés
Két és fél éves kislány cicám 5 nappal ezelött kapta az elsö oltását. Jól reagált kicsit bágyadt volt az elsö napokban. A 4 naptól fájnak a lábai nehezen mozog óvatos sokat alszik. Eszik iszik széklet vizelet rendben láza nincs. Ma megyünk vissza az orvoshoz aki szerint ennek nincs köze az oltáshoz. Én laikus vagyok de ebben nem vagyok biztos dde nem szeretnék okoskodni. Aggódom.

2017. júl. 16. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutyámmal ugyanez a helyzet, a mi orvosunk is azt mondja, hogy nincs köze az oltáshoz. Mi majd holnap megyünk vissza, addig légyszi írd meg, nektek mit mondott az orvos!
2017. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly új orvos oltotta be a cicáimat.Előtte az egyiknek adott egy másik injekciót úgy belevágta,hogy szegényem úgy felvernyogott,hogy én is majdnem.Másnapra sántított a macs.1 hónap múlva kapták meg az oltást másnapra mind a két cica bicegett.De,ha nektek a 4.nap jelentkezett a dolog,akkor szerintem nem biztos,hogy egyértelműen az oltás miatt van.
2017. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én sem vagyok ebben biztos de nem zárom ki...
2017. júl. 16. 09:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az izületekkel volt a gond hanem begyulladt az oltás helye a tarkótájékon s mivel ez fájdalmas volt ez gátolta a mozgásban. Kapott fájdalomcsillapitó és gyulladáscsökkentö szurit és szemmel láthatóan jobban van...
2017. júl. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!