Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom eltitkolni...

Hogyan tudom eltitkolni szüleim elöl hogy befogattam egy macskát?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt élsz a szüleiddel, akkor sehogy.

Nem fogod tudni eltitkolni, max pár órára.

Mondd el nekik őszintén, eltitkolni nem fogod tudni.

2017. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, ezt nem gondolod komolyan!
2017. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom együtt éltek: Úgyhogy sehogy. Hogy oldod meg a cicának az etetést, a szükséges cuccokat pláne ha benti? - Alomtálcára, alom beszerzésére fekhelyre , tálkára, bolha- és féregirtásra, ilyenekre gondolok.
2017. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ivartalanitattni ki viszi? Ha nőstény akkor jó sok cicát kell majd eltitjolnod
2017. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg nekik. Az én szüleim is utálták az állatokat, főleg a macskákat, de én meg cicamániás vagyok és egy barátnőméknek a macskája épp nem rég szült kiscicákat és úgy döntöttem, elhozok egyet. Múlt héten hoztam haza és pont anya volt itthon, aki a legjobban ellenezte, hogy legyen egyáltalán bármilyen állatunk, szóval amikor meglátta, ordibált egy sort, hogy vigyem vissza, mit képzelek magamról, hogy csak úgy idehozok egy macskát, stb. De 2 nap múlva már ő játszott vele meg egyszer elbújt valahová és nem találtuk, azt hittük, elszökött valahová és többé nem látjuk és ő aggódott érte a legjobban, még fent is maradt hajnalig, hogy hátha hallja hazajönni, meg fél óránként kijárkált ciccegni neki a kertbe, hogy hátha ott megtalálja xD

Nem tudom, a te cicád mennyi idős, de ha még kisebb, akkor elég valószínű, hogy megenyhül a szívük :) Bár ha nagyobb és nincs hozzászokva, hogy emberek simogatják, meg kicsit vadabb is, akkor lehet, több időbe telik majd, mire a szüleid megbarátkoznak vele.

2017. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
először még titkold egy kicsit, és aztán szépen kedvesen és óvatosan próbáld meg elmondani nekik!
2017. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A macskával meg beszéld meg, hogy addig ne nyávogjon ...
2017. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kincsesne ***** válasza:
42%

Kivel fogatta be a vadon élő macskát?

Vagy csak befogadta?

Mindenesetre, csak addig halogatható a cica bemutatása a szüleinek, amíg rá tudja venni, hogy ne nyávogjon (hangosan), és ne kakáljon (büdöset). Mert ezekről rögtön rá fognak jönni, hogy titkos cicáról hallgat előttük.

2017. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kincsesne ***** válasza:
19%
Legközelebb nevet változtatok: én vagyok a mindig 52 százalékos válaszoló. :-)
2017. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
befogattam a lovakat...befogattam a satuba egy munkadarabot és BEFOGADTAM egy macskát.
2017. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!