Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltitkolni a...

Hogyan tudnám eltitkolni a férjem elől, hogy abortuszom volt?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, másodszor mentem férjhez 4 éve, most terhes vagyok. Nagyon örülünk mindketten a babának. A férjem olyannyira, hogy velem akar jönni a terhes gondozásra, ultrahangra is. Van egy nagy probléma: fiatalabb koromban volt terhességmegszakításom /kb. 20 éve/ és félek, ha rákérdez a doki,hogy ez hányadik terhességem, mi lesz? A férjem nagyon abortusz ellenes, nem tudom megértené-e, hogy akkor abbban a helyzetben ez látszott a legjobb döntésnek.
2014. jún. 26. 07:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
85%
Ugye te is elvárod tőle az őszinteséget?
2014. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
79%

Szerntem alj ele es mond el.

Gondolom Te sem orulnel neki, hogyha kiderulne van egy vagy ket gyereke amit eltitkolt?

2014. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
59%
Az elsőre egyedül menj, ott felveszik az adatokat és később már már lesz téma. Az orvosnak is elmondhatod ezt. Szerintem most nem kell ezt a 20 év előtti dolgot felhoznod, koncentráljatok a jelenre. Boldog babavárást!
2014. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
40%

Miss ab ugyanaz, végtére, marmint eljarás tekintetében.

Első vizsgalatra ne menjen a férjed, vagy csak az ultrahangra..

A elsőre én tuti nem inném, az még hüvelyi UH


Viszont a dokid semmit nem tud rólad?

Vagy új doki?

Mert nekem igaz, hogy még terhes sem vagyok és sztk, de már tudja mikor tervezünk, ismer az előtörténetemet is....


Nem tudom ebben az esetben megéri-e őszintének lenni...pedig ritkán mondok ilyet

2014. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
72%
Előbb utóbb minden kiderül, ne hazudj.
2014. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
79%
A kiskönyvedbe is bekerül, hány terhességed volt már. Állj elé és mondd meg.
2014. jún. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
72%
Én épp most vagyok ezen túl.Párom jól fogadta,ismer annyira,hogy tudja,nem volt más választásom.
2014. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem itt nem az a gond, hogy abortuszod volt 20 éve, persze fő ok az, de inkább az hogy eddig is hazudtál ha szóba került.
2014. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
88%
Az őszinteség a legfontosabb, nem hiszem, hogy egy 20 évvel ezelőtti dolog miatt fog téged elítélni a férjed. Igazából már az esküvő előtt el kellett volna mondanod ezt.
2014. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
58%
Hallgass és bölcs maradsz!Semmi köze hozzá mi volt 20éve.Nem kell itt a puder mert az őszinteség..sok embert döftek már hátba a z őszintesége miatt.Pont az akinek nyitott könyv volt.Amit csak te tudsz abból bajod sosem lehet!
2014. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!