Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Van egy kb 2-3 hetes...

S. O. S Van egy kb 2-3 hetes kiscicánk nem nyílt ki a szeme és a szályából, orrából folyamatosan valami trutyi jön mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan vidd el állatorvoshoz! Nem tudom mi baja lehet :S
2010. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vigyétek orvoshoz (most is van ügyelet). Kipucolják a szemét, orrát és a száJát valamint megvizsgálják, hogy nincs-e komolyabb baja. Jó esetben kap egy szurit és kész, otthon tovább pucolgatjátok a kis szemét és pár nap múlva rendben lesz!
2010. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akik itt kérnek segítséget sosem viszik orvoshoz szegényeket
2010. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! Ez NEM igaz. Én is kértem itt segítséget, mikor elvittük állatorvoshoz. Vagyis előtte. Lehet, hogy csak meg akart nyugodni kicsit, mielőtt elviszi. Én is ezt csináltam.


A cica gazdijának: Ha elviszitek állatdokihoz, biztos, hogy meggyógyítja. Majd szurkolok neki.

2010. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17:06 nak: ez nem igaz. én eddig akármi baja volt a cicáimnak, mindig itt kérdeztem meg előbb, hátha van valakinek tapasztalata. De amint anyunak lett ideje vittük is állatorvoshoz.
2010. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én macska náthára tippelek. Valószínűleg csak megfázott. Viszont kis cicáknál ez súlyos probléma is lehet, akár el is pusztulhat.Azonnal vigyétek állatorvoshoz, biztosan fog adni szemcseppet,meg hasonlókat. Jobbulást kívánok neki.
2010. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
el kell vinni állatorvoshoz.
2010. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem az orra váladékozik meg a szeme ?? !! mert akkor kamiilás vízzel letörölkedhető ..
2010. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vírusos macskanátha, orvos tudja kikezelni belőle.
2010. máj. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hell-ikon ***** válasza:

Ez valami komolyabb lesz macskanáthánál, ha a szájából is jön valami. Lehet emésztőszervi rendellenesség pl. bélelzáródás, gyomorcsavarodás.


Ezek viszont sürgős orvosi beavatkozást igényelnek, így ha a fenitek közül volt valami probléma és nem került dokihoz, akkor már hiába írom, mert esélyes, hogy már nem él.

2010. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!