Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tetves a macskám. Milyen spot...

Tetves a macskám. Milyen spot on-t vegyek neki?

Figyelt kérdés
Biztosan nem bolhás, nem ugrálnak, csak másznak, főleg a hátán és a fenekén van belőle. Sok pici fehér pont is van a szőrében, szerintem serkék. A nagyok pedig egészen biztosan szőrtetűk, pici, sárgás lények, a fejük pedig barna, ha piszkálom, akkor elkezdenek a szőrön a bőr felé mászni. Ha sikerül lehúzni, nem mozognak. A macskám bőre ettől függetlenül egészségesnek néz ki, nem piros, nem gyulladt és nem is vakarózik. Nem találtam kifejezetten tetvek elleni spoton-t vagy fürdetőt, van egyáltalán ilyen? Bent alszik, de kijárós cica.
2017. júl. 28. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetves, bármelyik spot- on jó rá!de leginkább egy Neostonosanban történő vödörbe mártós fürdetést javasolnék.
2017. júl. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az pont van otthon, de elégge féltem, mert a papírra csak kutyák vannak írva célállatként, másrészt meg félek, hogy lenyalná magáról, fürdetés után mindig szárazra nyalja magát :/
2017. júl. 30. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Használd bátran, több alkalommal használtam kismacskákon is. Különben nem mertem volna írni.
2017. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!