Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalt macskások?

Tapasztalt macskások?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sosem volt macskám, most viszont a kislányom kap egyet. Ő még kicsi, így én fogom kizárólag gondozni. Neki csak "látvány". (már elnézést a fogalmazásért, nagyon szereti a cicákat, de dögönyözni nem engedem)

Kutyánk van, tudom, hogy őket oltatni kell, de a macskáknál is így van?

Ha lány cicánk lesz, és nem szeretnénk ha szaporodna, mennyibe kerül az ivartalanítás?

Minden, szó szerint minden érdekel a témában.

Aki tud válaszolni, akár regényekben is, szívesen venném. Köszönöm.



2017. aug. 4. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
"ha a szájába vesz valamit azt már nem tudja kikopni igy csak befele mehet" Tudom hogy nem a kérdésre felelek, de az én cicám prímán ki tudja köpni a féregtelenítő tablettát :)
2017. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat írtak a többiek.

Én még annyit tennék hozzá, hogy a gyerkőcöd is nyugodtan bevonhatod a gondozásba. Pl együtt cserélitek ki a vizét, ő önti neki ki a kaját, ilyenek.

Állatos boltokban kaphatóak ilyen huzogatós játékok -bár erre a célra tökéletes egy egyszerű cipőfűző is-, azzal akár egy hároméves is jól el tud játszani a macsekkal.

2017. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A lányom még csak egy éves, de semmilyen állat nem érdekli, csak a macskák (kutya ritkán). Mivel ilyen kicsi, ezért elég ha csak látja, majd mi gondozzuk a cicát, aztán ahogy nőnek mind ketten, majd természetesen együtt is játszhatnak.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nagyon hasznosak voltak. :)

2017. aug. 4. 22:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Legyen egy olyan heéye, ahol a gyereked nem éri el és oda menekülhet, ha elege van.

Ja és h megkarmolja a gyereket, nincsen baj nem fog belehalni, kismacskás gazdiként én is teli voltam karmolással :)

2017. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Felnőtt cicát kaptok vagy kismacskát? Az oltási előéletéről mindenképp érdeklődjetek, illetve hogy milyen féregtelenitést kapott eddig. A cicákkal egyébként könnyű az élet, mert önállóak. Kertetek van, kijáró cica lesz? A macskaalom helyét oldjátok meg úgy, hogy a gyerek majd ne tudjon beleturkálni. Illetve a cica etetését is úgy, hogy a gyerek ne akarjon beleenni, bár ettől nem lesz semmi baja, a jó minőségű macskakaja nem árt az embernek sem. A gyereket meg kell tanitani bánni a macskával. A macskát is meg kell tanitani bánni a gyerekkel, mert azért ahhoz elég kicsi még, hogy macskaszőrt eszegessen... és a macska egészen biztosan a gyerekágyat találja majd a legkényelmesebb fekhelynek.
2017. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A macskáknak szerintem teljesen felesleges játékokat vásárolni. A gyerek cuccaival meg a ti cuccaitokkal elégedett lesz. A dzsekik zsinórjainál jobb játékszert legfeljebb egy leesett kiflicsücsök tud képezni...
2017. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!