Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám hamarosan 1 éves....

A cicám hamarosan 1 éves. Adjak neki valamit aminek örülne? Mit?

Figyelt kérdés
Tudom, ez hülyén hangzik, de nagyon szeretem, és szeretnék neki venni valamit. Nagyon okos, már megtanítottam rá, hogyha felmutatom az ujjam felé, akkor feláll 2 lábára. Elég pici, nőstény, Fantának hívják, barna és fekete csíkos.

2017. aug. 7. 11:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
A kicsi labdát általában szeretik.
2017. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
6%
vegyél neki egy autót
2017. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Hát én különlegesebb husis konzervet szoktam nekik a szülinapjukra venni, de nem nagyon értékelik :D

nekik ami most nagyon bejött az macskamentás kis párna, a Fressnapfban vettem. De a kis pattogós labdákat is imádják. Mást az enyémek nem, így egy zacskó játékukat elvittem cicamenhelyre. Az ottaniak nagyon örültek a kis csörgős egérkéknek.

2017. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
En Karacsonykor szoktam meglepni a cicaimat,alltalaba valami finomsaggal.Pl nyers hallal.De a jatek is jo otlet,de szerintem egy uj fekhelynek, puha plednek,kuckonak is orulne.A kuckot akar te is megcsinalhatod kartondobobol.
2017. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Hú mennyi minden! Ez a labda jó ötlet. Van neki egy doboza amit nagyon szeret. Csak sajna kinőtt ruhákon van, mert a párnája koszos lett amikor megellett, így lehet a párna mellett döntök. de várom még az üzeneteket!
2017. aug. 7. 11:52
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs, akkor ajándékozd meg egy ivartalanítással! :D
2017. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az ivartalanítás most jön :) Szép ajándék. Amúgy ahogy érzed, én minden héten veszek neki valamit :)
2017. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Az ivartalanítás még nem lesz neki. Majd később.
2017. aug. 7. 16:51
 9/41 anonim ***** válasza:

Aww de cukii :3 Az én cicám még pici (12 hetes), de én is ezen gondolkodtam pár napja, mit vegyek vagy csináljak neki az első szülinapjára :D Szerintem is jó ötlet valami finomságot venni vagy csinálni neki. A mi cicáink leginkább bolti tápokat kapnak, meg néha felvágottakat, kisebb húsdarabokat a mi kajánkból, pedig legjobban a halat szeretik, múltkor halpaprikást csinált anyukám és egy kis haldarabot odatettünk eléjük, pár másodperc alatt be is falták :D Szóval én a saját macskámnak biztos valami halas kaját készítek majd.

Játékot is szerettem volna amúgy venni neki, de végül is így is van egy milliónyi játékuk, szóval az nem lenne olyan..meglepetés számára :D Nem tudom, a te cicádnak mennyi játéka van, de ha nincs olyan sok, valami kis csörgő labdácskának vagy ilyesminek is biztos örülne :P

2017. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Köszi, szép regényt írtál xD
2017. aug. 7. 18:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!