Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám hamarosan 1 éves....

A cicám hamarosan 1 éves. Adjak neki valamit aminek örülne? Mit?

Figyelt kérdés
Tudom, ez hülyén hangzik, de nagyon szeretem, és szeretnék neki venni valamit. Nagyon okos, már megtanítottam rá, hogyha felmutatom az ujjam felé, akkor feláll 2 lábára. Elég pici, nőstény, Fantának hívják, barna és fekete csíkos.

2017. aug. 7. 11:25
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Azt akartam, hogy csak segítsetek neki ajándékot váasztani. Nem, hogy gyertek ide, veszekedni. Épp nem vagyok jó lelkiállapotban sem, mert meghalt a mamám, és a papám is csak a papám később.... tényleg ez nektek milyen lenne? :'(
2017. aug. 9. 11:19
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem kell megsértődni. Itt segítségből írtuk azt, hogy ivartalanítsatok inkább mert sem a cicának, sem az embereknek nem jó az ivartalanítatlan macska.


De hagyjuk is a kérdést: milyen ajándékot kapott végül a macsek?

2017. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Legalább valaki kedves... De valakik rám akarják erőltetni. Na akkor lehet hogy ilyen kis egeret kap, persze nem igazit xD, vagy labdát. De ilyen kis botra is felszerelhetnék egy damillal valamit :D
2017. aug. 9. 11:23
 24/41 anonim ***** válasza:
51%

Én nem bántani szerettelek volna, nagyon aranyos egyébként, hogy így szereted azt a cicát, csupán tényleg nagyon fontos dolog az ivartalanítás, csak gondolkodj el rajta, esetleg édesanyáddal olvassatok utána.

Mindenképp lepd meg valamivel amúgy szerintem. Te ismered mennyire játékos, az enyémek sajnos nem szeretnek akármilyen cicajátékkal játszani. De amit írtam, a kis pattogós lasztikat,amiket 100 forintért lehet venni ilyen kis automatából, azokat imádják, csak mindig eltüntetik őket, mert begurulnak valami mögé. :)

2017. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Na, az enyém pl ezt imádja. Van rajta egy lyuk, bele lehet tenni a jutalomfalatot és közben görgetni is tudja (illetve még zörög is neki) [link]
2017. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
4-s vagyok szerintem azok a jatekok a legjobbak amikhez te is kellesz.Legalabbis az enyemek egy ido utan meguntak az egereket meg a labdakat.De,ha a tollasbotot vagy egy madzagot elkezdek huzni elottuk annak nem nagyon tudnak ellenallni.Ha meg idovel ivartalanitva lesznek a cicak,akkor szerintem nem olyan nagy taregdia,ha szuletik 1-2 alom kiscica,foleg,ha talaltok nekik gazdit.Ertheto,hogy szeretnel kiscicakat,mert nagyon jo dolog latni,ahogy felnonek.Mamameknak volt egy nosteny cicaja es egyik nap meselte,hogy ahogy idosodott a cica egyre nehezebben szulte meg a kicsinyeit.Ezt azert majd vedd figyelembe es ne varjatok sokaig az ivatalanitassal.
2017. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnálom, hogy támadásnak vetted, senki sem akart bántani, csak jót akarunk a cicának és neked is.

A kis labda amibe jutifalatokat lehet rejteni tényleg jó! De az enyém is azt szereti a legjobban, amivel közösen kell játszani.

2017. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Most lesz ivartalanítva egy 6 éves cicám, a Fanta, aki most lesz 1 éves, még kicsit vár. :)
2017. aug. 9. 20:04
 29/41 A kérdező kommentje:
Ez a juti falatos labda tetszik, lehet ezt veszem meg neki. :D
2017. aug. 9. 20:06
 30/41 anonim ***** válasza:
Már én is néztem ezt a labdát,de,ha ezt szeretnéd,akkor még nézz hozzá valamit,mert kb 6000Ft a minimális rendelési érték.Ennyiből,akár még a többi állatkádat is meglephetnéd.
2017. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!