Kezdőoldal » Állatok » Macskák » KÉRLEK SEGÍTS! A cicánk...

KÉRLEK SEGÍTS! A cicánk mérget evett és van neki 3 kiscicája mit adhatok az anya cicának hogy jobban legyen? Milyen gyógyszert vagy ilyesmit!? De ha nem élné túl és elpusztulna mit adjak az 1 hónapos kiscicáknak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mihamarabb vidd el orvoshoz, ő tudja, hogy mit kell vele csinálni, vagy megmenthető-e. A cicáknak pedig tejet kell addni, lehet kapni boltokban cicáknak tejet, de az orvos azt is megtudja mondani pontosabban.... Sok sikert (yn)

2010. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
az anya cicanak adj nagyon sok tejet,viszont azonnal doki.
2010. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
így ne szoptassa a kicsiket, a méreg átkerülhet beléjük is.
2010. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha patkánymérget evett itasd sok tejjel az hatástalanítja

egyébként mindenképpen ORVOS

2010. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azonnal hívd az állatorvost! Nem tudhatod, hogy mit evett, így nem is tudod "hatástalanítani". Rögtön hívd az orvost! Ha esetleg nincs otthon pénz, az orvos akkor is meg szokta nézni az állatokat és ellátja, legfeljebb később fizetsz. A cica érdekében ne késlekedj!
2010. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"ha patkánymérget evett itasd sok tejjel az hatástalanítja"


Jó a tej de nem minden mérget mérsékel a vérzésokozóra K vitamin injekció kell! Konakion.

2010. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és az a konekion vagy mi az gyógyszer vagy inyekció? és mennyibe kerül??????a twejet melegen vagy ne melegen adjam????????
2010. máj. 24. 16:53
 8/11 A kérdező kommentje:
VÉGTELEN KÖSZÖNET MINDENKINEK!!!!A tej tényleg használ adtam neki egy kis tejet és már jobban van mint volt!!!!!!!!Mert amikor megláttam hogy hányott adtam neki tejet szóval kössz mindenkinek!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 24. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincsmit.

Ismerősöm kutyáját patkányméreggel akarták megölni, és nekem még ő mondta hogy tejjel mentette meg ezért mondtam énis :)


De azárt orvoshoz vidd el a biztonság kedvéért!

2010. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Konakion az K-vitamin ampullában, manapság főleg anyatejes babáknak adják.

Max. 1000ft, de asszem kevesebb.

Szájon át is beadhatod, fecskendőbe szívd fel, ha adtál már be injekciót, akkor bőr alá add (ne izomba).

Nálunk van baba, így Konakion is, ez mentette meg a nagyeszű macskánkat....

2010. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!